Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II DLC pack .. jak nainstalovat ?


Recommended Posts

  • 8 months later...

Title_update si FSDcko taha z http://marketplace.jqe360.com/ - je to v nastavenich, kdyz se podivas...

Takze ja to vyresil nasledovne.

Samotnou hru jsem vyextrahoval pomoci Xbox Image Browser a nakopiroval na interni disk Xboxu (slo by i pres Iso2God, ale kvuli uspore mista jsem zacal pouzivat Xbox Image Browser).

DLC jsem take vyextrahoval pres Xbox Image Browser a pote jej nacetl v Yaris Swap.

Nasledne jsem obsah slozky content\0000000000000000\FFED2000\FFFFFFFF\ nakopiroval do Hdd1:/Content/0000000000000000/5454087D/00000002/ v Xboxu.

Kam soubory patri je videt prave v Yaris Swap po nacteni v seznamu souboru, sloupec "Original Directory".

DLC jsem ani v Yaris Swap nijak neupravoval. Pouzil jsem jej jen na to abych videl kam patri.

Poslednim krokem je stazeni Update hry (detail hry (Y - Options) / Manage Title Updates / Download TUs).

Mimochodem vite nekdo odkud se TU stahuje ? Predpokladam, ze z Live to nebude kdyz jej mam v konzoli zakazany a profil nemam do Live prihlaseny.

Diky Domi_CZ za nakopnuti ... Yaris Swap mi pomohl abych videl kam soubory patri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

1. Otevřeš si Yaris Swap

2. Klikneš na tlačítko Go To Folder

3. Vybereš cestu k rozbalenému DLC DVD - stačí vybrat cestu do složky "content" (do té, která ti vznikla extrahováním přes Image Browser)

4. Ve spodní části programu Yaris Swap se ti načte daná hra u které uvidíš položku "Original Directory" a podle toho přejmenuješ a vložíš složku s DLC packem

jakou položku a co přejmenuju a kam vložim vůbec nevim co a kam dát , hru Mafie2 mam přes iso2god a DLC přes xbox image borowser poradte někdo jak to tam dát abych to pochopil i já popřípadě by se hodil nějakej obrázkovej návod nebo video díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Programem Xbox-Image-Browser vyextrahovat iso soubor Mafia II DLC (např. na plochu,tam si udělej složku,tak do ní).

V téže složce se vytvoří i složka "content" V této složce se proklikejte až k 7 souborů. Tyto soubory se budou potřebovat v dalším kroku.

Další krok je programem Horizont a USB flash disku,který necháme zformátovat v xboxu 360. Na naformátovanou flešku,přes program Horizont nakopírujeme všechny soubory (7 souborů z content).Z flešky v Xbox 360 menu dáme volbou MOVE a vložíme všechny na interní paměť.Hlavně si pak stáhnete aktualizace-Title Update na Mafii.

Rychlí a myslím, že jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu