Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii a internet browser


djandy1pl

Otázka

Pratele, procetl jsem Vase forum pred nakupem a ted jeste jednou .... a mam problem, s kterym nemuzu si poradit.

Mam soft 4.3E ... Jde o to, ze mam uz udelany Connected WiFi #1 bez problemu ... dokonce jsem aktualizoval soft (wii je 1,5roku stare) a pokud chci treba jit na wii internet nebo shop, popr pocasi... proste nejde, hlasi chybu 10..... uz fakt nevim, zadne kanaly nemuzu otevrit ... myslim s netu ..jinak vse jde .. prosim o pomoc... treba mi chybi nejaky soft ? puvodni majtel jen 3x zahral, k netu nedpodpinal ... PROSIM O RADU ... pak prijdou dalsi otazky :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mas nastavenou zemi na Velka Britanie? Nevim, co vse to ovlivnuje, ale vim ze "nektere" sluzby nejsou dostupne, pokud mas zvolenou CR... Jak rikam, mozna je to blbost a mozna se to nastaveni zeme tyka jen shopu napr. Takze mne prosim nekamenujte... Ale urcite si to zmen a zkus to.

Jinak - jsi si jisty, ze se Wii uspesne pripojilo, ziskalo IP adresu atp? Jinak jsem mel kdysi problem s pripojenim a vyresilo to zmenit mod wifi na 802.11b (pak kdyz jsem ji prepnul na 802.11b+g tak to zase nejakou dobu jelo ok a za cas jsem to zase musel prehodit, takze ted jedu jen na 11Mbps a neresim..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kamarade, dekuji ... funguje tooooo ! ! ! sice Opera nic moc, ale jsem spokojen ze nic neni poskozene...

Jinak dalsi dotaz, pokud treba upravim SW na popr hrani "zalohovanych" her tak muzu take jit do Wii Center na netu nebo ne ? ovlivni to nejak i dalsi funkce ?

Kde muzu najit Wii Sport Resort ? rad bych .. Predem dekuji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

SoftMOD ti pouze prida homebrew channel a nainstaluje WADy, ktere se nasledne pouzivaji pro spousteni zaloh. Vubec nic jineho neovlivnuje. Vse funguje jako driv - muzes normalne hrat originalky, muzes si kupovat hry na Wii shopu, muzes hrat hry online...

Wii Sports Resort muzes najit bud v obchode :D na torrentech nebo na warez webech (napr.: http://warez-bb.org ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu