Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken - Dark Resurrection


ottik5

Recommended Posts

Zdravím,

První dotaz:

Hrál jsem v ArcadeModu (nebo tak nějak to je) z Devil Jina. Dostal sem se až na 1st Dan a můj Devil Jin dostal místo bílých kříděl černé. První dva boje normálně bojoval s černými ale potom měl zpět bílé. Když si zapnu nějaký boj a zobrazí se mi tam výběr všech postav, tak ale na obrázku má Devil Jin stále ty černé křídla! Když chci bojovat s Devil Jinem s černými křídly, tak musím něco aktivovat?

Druhý dotaz:

Když jsem opustil ten Arcade a šel jsem do hlavního menu, tak se mi zobrazilo že Devil Jin dostal nějakou auru nebo tak nějak na lvl3 a v bonus games se mi otevřelo nějaký další Tutorial. Co ta aura znamená??? Ten Tutorial tam je, to jsem pochopil, ale nevím k čemu je ta aura a kde najdu jaký mam lvl atd..

Třetí dotaz:

Když jsem bojoval v tom Arcade proti protivníkovi co měl 2 Kyu, tak měli kolem sebe takový efektový plášť, co to je a kde ho získám??

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpomněl na další otázku

Čtvrtá otázka:

V těch bonusových úkolech co se mi otevřeli jsou kombinace útoků, kde musím použít i nějakou Hvězdičku ( * ). Třeba útok u kombinace Heaven´s Door ta hvězda je. A na PSP žádné takové tlačítko neni, tudíž ten útok nemohu provést. Kde ta hvězda je a nebo jak to změním???

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dotaz: když si vybíráš bojovníka skus místo křížku použít čtvereček

Druhý: už je to ňákej ten pátek co sem to hrál ale někde tam si můžeš za ty prachy kupovat postavám novy oblečení a dávat ji tu auru myslím že někde v Profile nebo tak nějak

Třetí: to je ta aura

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tekkena dark resurre... sem dohral cely dojo sice je to dyl ale myslim ze kdyz si das trenink a pustis si to aby ti to ukazalo nejake to kombo myslim ze to je selectem nebo nak tak, tak ti to ukaze jak se to kombo dela a kdy mas co mackat takze se podle toho lechce chytnes a pochopis co sou ty hvezdicky carky atd.. nejsem si jistej ale neni tam carka jako ze je to zacatek komba a par kombicek podtim je pokracovani jako ze v prvnim rakdu mas neco pak caru a muzes pokracovat treba o dva radky niz tim kombem a taky se ti tema znakama oznacuje ukrok dolu nebo nahoru atd... skusis si to v tom treninku z toho to pochopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu