Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaviho fotečky :) (Zavorka's Gallery)


Zavorka

Recommended Posts

Zdravím, nějakou chvíli fotím a tak mě napadlo že bych to hodil do jednoho topicu a možná se dočkal nějaké kritiky, rad a dalších věcí které by mi pomohli v mém focení :) tak doufám že s tím nebude mít nikdo problém :)

Linky:

http://www.facebook.com/pages/Lukas-Kastovsky-Photography/142938645798317

http://zavorka.deviantart.com/

mé oblíbené:

honda_civic_light_version_by_zavorka-d47pjpi.png audi_tt_rs_by_zavorka-d48bzgm.png lake_at_hlucin_gif_by_zavorka-d4czz9e.gif red_rose_by_zavorka-d4c80t1.png red_rose_02_by_zavorka-d4c8182.png squirrel_02_by_zavorka-d4d8fcm.png

blue_eyed_cat_04_by_zavorka-d4fz81y.png windmill_by_zavorka-d48rllr.png christmas_time_by_zavorka-d4k5vkq.png ostrava___sightseeing_tower_christmas_lights_02_by_zavorka-d4ihwzf.png sky_over_dark_by_zavorka-d47e256.png ostrava___sightseeing_tower_christmas_lights_by_zavorka-d4ic16s.png pink_rose_02_by_zavorka-d4c9rib.png centrifuga_by_zavorka-d48yj91.png audi_tt_rs_04_by_zavorka-d48ccwz.png

blue_eyed_cat_by_zavorka-d4fam2y.png lacewing_by_zavorka-d4e1o8p.png luccy__naughty_girl_by_zavorka-d4fz07b.png where_are_you_by_zavorka-d4jajef.png unknown_flower_02_by_zavorka-d4bqffz.png unknown_flower_by_zavorka-d4abqla.png

basilica_of_the_divine_saviour_by_zavorka-d492cyf.png my_litle_brother_by_zavorka-d4bt2uk.png pink_rose_by_zavorka-d4bputd.png audi_a1_by_zavorka-d46do1z.png ostrava_by_zavorka-d4687di.png kirra_02_by_zavorka-d46sfhi.png ostrava___svinov_by_zavorka-d46x6im.png jawa_250___1947_by_zavorka-d470u9v.png centrifuga___without_light_by_zavorka-d48yg18.png

wings_offr__ostrava_2011_04_by_zavorka-d4acdnq.png wings_offr__ostrava_2011_05_by_zavorka-d4acdzq.png wings_offr__ostrava_2011_02_by_zavorka-d4a6x4a.png wings_offr__ostrava_2011_by_zavorka-d4a6pvk.png wings_offr__ostrava_2011_03_by_zavorka-d4a7rg3.png days_nato_24_9_2011_by_zavorka-d4ask8b.png

luccy__s_last_photo_by_zavorka-d4a8eec.png moon_from_ostrava_by_zavorka-d49xjle.png wings_offr__ostrava_2011_08_by_zavorka-d4csuz3.png wings_offr__ostrava_2011_09_by_zavorka-d4csvcn.png wings_offr__ostrava_2011_11_by_zavorka-d4cswor.png audi_tt_rs_03_by_zavorka-d48cbhp.png

luccy_by_zavorka-d4i12rg.png thomas_by_zavorka-d4i0xdv.png blue_eyed_cat_03_by_zavorka-d4faqr2.png blue_eyed_cat_02_by_zavorka-d4fao40.png audi_tt_rs_02_by_zavorka-d48c32x.png skoda_fabia_monte_carlo_by_zavorka-d489e5p.png hlucin_square_by_zavorka-d48jckf.png ostrava___sightseeing_tower_02_by_zavorka-d48fxmt.png ostrava___sightseeing_tower_by_zavorka-d48fxhg.png

více na:

http://www.facebook.com/pages/Lukas-Kastovsky-Photography/142938645798317

nebo

http://zavorka.deviantart.com/

Jakoukoliv rozumnou kritiku vítám ať už pozitivní či negativní :) Děkuji moc předem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelíbí se mi ten font který jsi použil na "zavorka.deviantart.com" dal bych tam něco více reprezentativního, více seriózního, prostě něco více profesionálního. A ten tvůj podpis bych možnááá nahradil nějakým pěkným logem, protože ten podpis působní alespoň na mne jako by jsi byl nějaký světový umělec, ale nic ve zlým, jinak pěkný fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky celkem OK, obcas mi prijdou az trosku moc zazoomovane, ale to je otazka vkusu. Jen ten link vypada fakt strasne, nahrad to nejakym rovnym pismem, tohle jsme pouzivali na zakladce. Celkem se mi libi ty akcnejsi fotky, auta (to rally, nebo co to je), a to nemam auta moc rad. ;) Zkus obcas treba pridat cerny ramecek/okraje, nekterym fotkam to prida kontrast a hodne pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu