Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vmyže mi nový dashboard 14699 (METRO DB), flash ?


inzulin

Recommended Posts

Zdravym chci se zeptat stahl jsem si cod MW3 opatchoval a vypalil ale xbox po mě chce furd update bojim se že by mi to smazalo flash .

Poradíte mi někdo prosim ? Smaže update flah nebo ne ? nebo jak postupovat abych hru pustil na stavajícím KINECT dashboardu ? dekuju .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym chci se zeptat stahl jsem si cod MW3 opatchoval a vypalil ale xbox po mě chce furd update bojim se že by mi to smazalo flash .

Poradíte mi někdo prosim ? Smaže update flah nebo ne ? nebo jak postupovat abych hru pustil na stavajícím KINECT dashboardu ? dekuju .

Záleží na tom jaký máš flash a DB nyní . To jsi nám ale nenapsal , takže ti na tvou otázku nemůžeme odpovědět .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pravě nwm jake ma dashboard označení ale je to dashboard co přišl s kinectem . Ten co je před metro dashboarde .

Tak s takymito diskutovat :D To ani nevies, aky mas flash v konzole??? A verzia Dashboardu sa pozera v "System info"!!!!!!

No a to podstatne: MW3 je hra XGD3 a tu si bez flashu 2.0 a vyssi nezahras. Mas nizsi, tak updatom DB 13xxx a vyssi mazes flash!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dashboard 12625. a flash mam 2.0 Hru to najde spustim ji obrazovka zčerná a pak vyjede tabulka kde to píše : This game requires an update , but update couldn t be found . (Tato hra vyžaduje aktualizaci, ale aktualizace nebyla nalezena ) To chce aktualizovat asi dashboard ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dashboard 12625. a flash mam 2.0 Hru to najde spustim ji obrazovka zčerná a pak vyjede tabulka kde to píše : This game requires an update , but update couldn t be found . (Tato hravyžaduje aktualizaci, aleaktualizace nebyla nalezena ) To chce aktualizovat asi dashboard ne ?

Kdo ti to flashoval na 2.0 a nechal stary Dash???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dashboard 12625. a flash mam 2.0 Hru to najde spustim ji obrazovka zčerná a pak vyjede tabulka kde to píše : This game requires an update , but update couldn t be found . (Tato hravyžaduje aktualizaci, aleaktualizace nebyla nalezena ) To chce aktualizovat asi dashboard ne ?

Jestli máš opravdu LT+2.0 ( to je ale podmínka) tak už se flash už nesmaže - klidně můžeš aktualizovat i na nejnovější DB . Mám to odzkoušené . Omlouvám se špatně jsem přečetl , že jsi napsal že máš flash 2.0 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš opravdu LT+2.0 ( to je ale podmínka) tak už se flash už nesmaže - klidně můžeš aktualizovat i na nejnovější DB . Mám to odzkoušené . Omlouvám se špatně jsem přečetl , že jsi napsal že máš flash 2.0 .

No zapomněl jsi říct o tichém updatu,. takž emu nepojedou zase nové hry )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu