Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox720 ps4? označení modelu?


deel

Recommended Posts

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jakou máš ale jinou alternativu? DD only: nepravděpodobné, už se psalo proč. Na to by Xbox dojel.DVD: malá kapacita pro příští generaci.Vlastní formát: vytvoři něco nového stojí obrovské peníze, to by BR vyšlo nejspíš levněji.Flash paměti: technické problémy a dost velká cena výroby.On-live styl: stejný problém jako DD, sítě nejsou ještě připraveny.Jediné, co by ještě možná šlo je použití HD-DVD. Pro filmový průmysl sice formát neuspěl, ale to by zase tolik u her nevadilo.Just IMO, samozřejmě.[/QUOTSouhlas skoro se vším až na flesh paměti..... HD-dvd a /dvd-HD podle mě asi né ochrana prolomena,a řekl bych že od toho dávají firmy ruce pryč http://cs.wikipedia.org/wiki/HD_DVDosobně by se mě libila forma flesh pamětí klidně bych za to i připlatil má to svoje + vetší životnost,žádné naprasklé,poškrabané cd vetší možnost chránit obsah proti kopírováni,Ms přicházel o obrovské peníze skrz pálenky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by se mě libila forma flesh pamětí klidně bych za to i připlatil má to svoje + vetší životnost,žádné naprasklé,poškrabané cd vetší možnost chránit obsah proti kopírováni,Ms přicházel o obrovské peníze skrz pálenky

No, ty bys možná připlatil, ale většina lidí ne. Vyšší ceny her oproti konkurenci by byl velmi mizerný tah. Větší životnost beru, i když BluRay vydrží docela dost. Pravda, poškrabat se dá, ale pokud se budeš chovat k diskům s rozumem, nebude problém.

Ovšem s ochranou proti kopírování nesouhlasím. NDS i 3DS ukazuje, že flash karty nejsou zase tak bezpečné. Sony s PS3 je na tom mnohem lépe. A MS vlastně taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ty bys možná připlatil, ale většina lidí ne. Vyšší ceny her oproti konkurenci by byl velmi mizerný tah. Větší životnost beru, i když BluRay vydrží docela dost. Pravda, poškrabat se dá, ale pokud se budeš chovat k diskům s rozumem, nebude problém.Ovšem s ochranou proti kopírování nesouhlasím. NDS i 3DS ukazuje, že flash karty nejsou zase tak bezpečné. Sony s PS3 je na tom mnohem lépe. A MS vlastně taky.
To je spíše už o lidech,nekteří odmítají kupovat hry a radeji koupí pakl prazdný cd,a vše vysmaží.Jini dají bez kecu litr za hru další pak bez váhání za limitku i 2500kč i víc.ps3 na BR měla oproti x hrám taky vyšší cenu, o cca 100kč někdy i víc a myslím že to nikdo neřešil.kvalita BR je dobrá mám asi 30 BR disku odolnost je velká ,ikdyž jse mě dostal do ruky před měsícem uncharted 3 asi špatnej kus,extrémě tenkej lehkej disk a potisk se po kontaktu s mini kapičkou vody rozpustil jako by byl namalovanej vodovkama...kdyby byl použit u pamětí nakej spešl konektor nebylo by sice nic co by se nedalo hacknout,ale určitě složitejší než než hodit placku do mechaniky a vysmažit jí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je spíše už o lidech,nekteří odmítají kupovat hry a radeji koupí pakl prazdný cd,a vše vysmaží.Jini dají bez kecu litr za hru další pak bez váhání za limitku i 2500kč i víc.ps3 na BR měla oproti x hrám taky vyšší cenu, o cca 100kč někdy i víc a myslím že to nikdo neřešil.kvalita BR je dobrá mám asi 30 BR disku odolnost je velká ,ikdyž jse mě dostal do ruky před měsícem uncharted 3 asi špatnej kus,extrémě tenkej lehkej disk a potisk se po kontaktu s mini kapičkou vody rozpustil jako by byl namalovanej vodovkama...kdyby byl použit u pamětí nakej spešl konektor nebylo by sice nic co by se nedalo hacknout,ale určitě složitejší než než hodit placku do mechaniky a vysmažit jí

Hry možná stojí víc u nás. Ale světě jsou PS3 i Xboxové hry na stejné úrovni. A není o tom, že bude někdo pálit, tihle to budou dělat stejně. Ale pokud bude jedna verze levnější a hra bude vypadat prakticky stejně, koupí se věc levnější. Samo zdražení by sice spustilo vlnu řevu, ale lidi by si zvykli. Dvě rozdílné ceny jsou jiný případ.

Uncharted: to mi spíš přijde jako nějaká chyba. Pkud to byl originál, měl by být v obchodě vyměněn bez problémů. Nakonec, chyba se vyskytne všude, to se stává.

Flash: No, právě NDS ukazuje, že to není pravda. NDS používalo vlastní formát flashek, ale nic platné mu to nebylo. Jakmile (rychle) se objevily adaptéry ve tvaru oněch flashek (a to číňani vyrobí okamžitě), stačilo zasunout MicroSD kartu a jelo se. A to bez úpravy HW. Bezpečně, rychle a bez rizika. A podívej se na Xbox: nutný HW zásah do konzole a neustále problémy s updaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal minule,1(kdyby se chtel MS "řeknu to po lopate" stát spolumajitelem "PATENTU BR" udělal by to dávno,to je ovšem vedlejší.2(kdyby chtěl MS použít BR do next xbox,tedy zaplatit si "použávání BR"NÉ patent!příde mě to na rozdíl od statních lidi,hodně finančně náročné.přece jenom:BR mechanika v konzolichzaplacení za použití BRpeníze z každého vylisovaneho kusu pro Sony

Není možný stát se snadno spolumajitelem, můžeš akorát koupit akcie. A je klidně možný, že Microsoft nějaký akcie vlastní, nikdo tady nikdy neřekl, že tomu tak není. A pokud by si chtěl koupit licenci na používání BR, proč by si ji kupoval předčasně, když její cena pravděpodobně s postupem času klesne. A nebo možná, třeba už má licenci i Microsoft koupenou, ale jak by jsme to mi mohli zjistit? Nemůžeme tvrdit, že na bluray microsoft kašle, na to nemáme dost podkladů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není možný stát se snadno spolumajitelem, můžeš akorát koupit akcie. A je klidně možný, že Microsoft nějaký akcie vlastní, nikdo tady nikdy neřekl, že tomu tak není. A pokud by si chtěl koupit licenci na používání BR, proč by si ji kupoval předčasně, když její cena pravděpodobně s postupem času klesne. A nebo možná, třeba už má licenci i Microsoft koupenou, ale jak by jsme to mi mohli zjistit? Nemůžeme tvrdit, že na bluray microsoft kašle, na to nemáme dost podkladů.
Nemužes odkoupit všechny akcie,protože to jednapadesáte rozhodujcí procento a víc,je možné nakoupit jen se souhlasem dane firmy,většinový akcionář.Možnost je taky 49% je dost na to aby měl pořádné slovo,takže se mužes stát spolumajitelem díky akciim,rozhodujcí slovo na valné hromadě atd.Ovšem kupovat takovej balík akcii přes burzu není jen tak pohyb na burze +pohyb valut na forexu by to mohl MS tak prodražit že by je to vyšlo jako by si nechal udělat 10 vlastních formátu.Navíc MS na 100% žádné tyto akcie co píšeš namá kdyby ano, byl by toho plnej Atlantik,možná vzhledem k vyznamnosti MS by to pohlo s INDEXEM,,,,,burzovní zpravy atd....hotová informační atomovka a osobně jsem nečetl ani náznak ničeho takového.Stejné by to bylo ,kdyby licenci kupoval ,nebo by jí koupil ,burzovní zpravodajství by toho bylo plné.už když by otom jen jednali natož kdyby to bylo koupené kdyby to MS jen nahlas řekl že otom jedná bylo by toho plné zpravodajství
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že má MS odkoupený majoritní podíl akcií, klidně může mít koupený 3%. O tom nikdo nic psát nebude. Takový příklad, Microsoft vlastnil, možná ještě vlastní, majoritní podíl akcií Applu a nijak zvlášť se o tom nemluvilo. Většina lidí o tom neví. Takovýhle věci se většinou do tisku nedostávají, protože nemají zásadnější vliv pro koncové spotřebitele.

A tohle jsou pořád akcie, které jsou ještě relativně průhledné. Jestli si Microsoft koupí licenci, tak se o tom vůbec nikdo nemusí dozvědět. Aby se to někdo dozvěděl, tak musí buď kupující nebo prodávající strana vypustit tuhle informaci ven, a nikdo nemá důvod takovou informaci pouštět (hlavně prodávající strana bude nejspíš vázaná mlčenlivostí, to k takovým obchodům patřívá). Navíc, jak jsem psal, proč by si kupovali licenci dřív, než by ji potřebovali.

Prostě a jednoduše, klidně tu licenci může MS už dávno mít, klidně si ji teprve koupí (nic mu v tom nebrání), my se to dozvíme ve chvíli, kdy buď vydají tiskové prohlášení, nebo vymyslí kus hardwaru, který to bude využívat. Jinak nemáme šanci to zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že má MS odkoupený majoritní podíl akcií, klidně může mít koupený 3%. O tom nikdo nic psát nebude. Takový příklad, Microsoft vlastnil, možná ještě vlastní, majoritní podíl akcií Applu a nijak zvlášť se o tom nemluvilo. Většina lidí o tom neví. Takovýhle věci se většinou do tisku nedostávají, protože nemají zásadnější vliv pro koncové spotřebitele. A tohle jsou pořád akcie, které jsou ještě relativně průhledné. Jestli si Microsoft koupí licenci, tak se o tom vůbec nikdo nemusí dozvědět. Aby se to někdo dozvěděl, tak musí buď kupující nebo prodávající strana vypustit tuhle informaci ven, a nikdo nemá důvod takovou informaci pouštět (hlavně prodávající strana bude nejspíš vázaná mlčenlivostí, to k takovým obchodům patřívá). Navíc, jak jsem psal, proč by si kupovali licenci dřív, než by ji potřebovali. Prostě a jednoduše, klidně tu licenci může MS už dávno mít, klidně si ji teprve koupí (nic mu v tom nebrání), my se to dozvíme ve chvíli, kdy buď vydají tiskové prohlášení, nebo vymyslí kus hardwaru, který to bude využívat. Jinak nemáme šanci to zjistit.
Ty pouhé "3%"jsou stovky milionu,ne-li pár miliard,MS má povinost informovat své akcionáře o krocích co provedl na V.hromadě což upotává věř nevěř obrovskou pozornost medií.Kdo se nezajímá o burzu,nebo alespon sem tam nečte novinky z usa trhu,"dax"tak to asi nezjistí.no i tak je to spíše o prumyslové špionáži :zdravotní stav Steva Jobse budiž dukazem jak tto zamávalo trhem ještě dřív než to oficialně prohlásil.Je strašně těžké neco ututlat když dnes je nejcenejší komoditou informace.Na druhou stranu četl jsem članek kde se psalo,že MS už v prosinci poslal na vyrobu CPU,GPU par kousku pro novej xbox,a v lednu proběhne test a příprava na ostrej provoz,nasledně i v lednu v Las Vegas představení Beta xbox,nepamatuju se jestli tam bylv článku i naky odkaz na oficialni prohlašení,jiní zas tvrdí že v květnu nebo koncem 2012 bude už novej xbox nabídnut k prodeji,pokud bude představena beta konzole následujcích měsících a pokud by měla obsahovat BR a mS si koupil povoleni a nák to pro mě nepochopitelně ututlal před světem"NEJSEM ZNALEC OBCHODNÍHO PRÁVA USA" ale i v usa určitě platí že zakázka nad určitou hodnotu musí projít konkursem přece jen, nekolik desítek milionu BR MECHANIK ktere si MS nechá vyrobit zvednou akcie té firmy ktera zakázku dostane i kdyby to šlo bez výberoveho řízeníTohle by už prasklo dávno že se neco obědnává.Rád bych kdyby nová xka měla Br ale realně to nevidím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale i v usa určitě platí že zakázka nad určitou hodnotu musí projít konkursem přece jen, nekolik desítek milionu BR MECHANIK ktere si MS nechá vyrobit zvednou akcie té firmy ktera zakázku dostane i kdyby to šlo bez výberoveho řízeníTohle by už prasklo dávno že se neco obědnává.

Od kdy je MS státní instituce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vazne niekoho bavi rozoberat, ze ako sa data hier budu importovat do novej konzoly xboxu? :D Rozoberat tu BR v suvislosti s Microsoftom a pisat o viziach, potom o pravach, povoleniach, licenciach atd....nechcete to radsej nechat na MS a vysledok od nich sa dozviete v ten spravny cas? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG,píšte blbosti.Dvouvrstvé HD-DVD to řeší!Proč blu-ray?Proč by Mrkvosoft dělal tajnosti s blu-ray?Před konkurencí sony asi těžko když by k ní šel zaplatit povolení.A pruzkum u fanoušku ukázal že blu-ray nechcou protože by pak byl xbox logicky drahší.Šéf odděleni pro zábavu Mrkvosoftu odmíta jakékoliv spekulace o blu-ray.Žádné blu-ray!oni to beztak nák vymyslí hlavní je dx11 a kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG,píšte blbosti.Dvouvrstvé HD-DVD to řeší!Proč blu-ray?Proč by Mrkvosoft dělal tajnosti s blu-ray?Před konkurencí sony asi těžko když by k ní šel zaplatit povolení.A pruzkum u fanoušku ukázal že blu-ray nechcou protože by pak byl xbox logicky drahší.Šéf odděleni pro zábavu Mrkvosoftu odmíta jakékoliv spekulace o blu-ray.Žádné blu-ray!oni to beztak nák vymyslí hlavní je dx11 a kvalita

A ty si tu HD-DVD pre novy Xbox odkial vycital? :D HD-DVD bolo v 2008 ukoncene tvorcom Toshiba. Takze zas dalsia vizia, ktora ma mizive percento na uspech. Naozaj, nechajte to na MS...

Ja to vidim skor na BR, ak nic ine nove...Cena BR bola pred 5 rokmi ina, ako je tomu teraz, nemyslis???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trezzor má pravdu, vývoj formátu byl ukončen v roce 2008. Samozřejm specifikace pořád existují, takže pokud by ho někdo chtěl použít, tu možnost má. Ovšem v našem případě by to moc nezměnilo, MS formát nevlastní, a místo Sony by platil Toshibě.

Betyn: tak to samozřejmě bude. Když se vydá nová konzole, stará postupně umírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu