Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lite-On iHas s tichým updatem?


Recommended Posts

Zdarec,chci se zeptat jestli mi budou fungovat XGD3 hry,když je vypálim tou Lite-onkou i s okrajovou částí DVD i přesto,že mám v konzoli tichý update.Zda je toto řešení.Mám fleš LT2.0 a přijde mi rozumější si koupit tu mechaniku než flešovat nahoru.Díky všem za cené rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypálené DVD nikdy nemůže být stejné jako originálka. Čehož využívá ochrana AP2.5. Ripy nebyly nikdy špatné, jen byly patchnuté jen pro dané AP2.5 challenges, ty jsou v DAE tabulce a když se tabulka změnila, musel se rip jinak opatchovat. Díky topologii si ale dokáže mechanika dopočítat všechny odpovědi na AP2.5 challenges, díky čemuž se už opravdu pro xbox hodně tváří jako originální disk. Ale ve skutečnosti to ani omylem není a nikdy nebude kopie 1:1.

Tady je vysvětlené, co to vlastně AP2.5 je, opravdu dobrý příspěvek a doporučuju přečíst :)

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=728912

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu