Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai Xboxu360 s RGH - Uzivatele


Recommended Posts

Xlink Kai CZ

Nick : Online uzivatele

QuicksilverCZ

superkralik

jirka_george

Leckie7486

Darkmatch

mufikus

soudruh.cb

muflon11

pinkpiggy

martascz

chipulaCZ

xGrany

saza73

MCkaTo

Deamon250

maxkane

harfa

................................

POUZIVEJTE JEN JEDEN NICK PO KTERYM HRAJETE AT V TOM NENI GULAS !

PRO PRIPADANI PISTE SEM A NEBO NA PM. ( PO PRIPADE ZMENU NICKU )

NOVE UZIVATELE SE BUDOU VZDY OBJEVOVAT DOLE.

Vyhody : Jednoduche pridani uzivatelu do playlistu ( Vse se provadi Xlinku )

Moznost videt pres Xlink ceske uzivatele online / offline.

Co kdo hraje a kde se naleza.

Psani vzkazu pres PM.

Po prihlaseni do Xlinku vas Xbox vzdy informuje o online pratelich.

Dulezite pro online hrani : Hrajte s uzivateli ,ktery maji PING pod 30 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navod - translator

Jak nastavit Xlink Kai 7.4.23:

Poslední verze: http://www.teamxlink.co.uk/binary/XLinkKai-7.4.23-win32.msi

Španělská verze: http://es.teamxlink.co.uk/forum/viewtopic.php?pid=2310 # p2310

Poznámky: Pokud jste prvním uživatelem: Xlink Kai je emulátor LAN, která umožňuje hrát yout systemlink hry se sousedy / hráči z celého světa. Tento návod je pouze referenční systémy pro Xbox360.

Tato konfigurace byla testována na obou RGH 360 se nachází v různých částech Venezuely s ping asi třicet jedna třicet dvětin ms.

Jedná se o konkrétní konfiguraci tezted na GOW3, a pracuje s každou jinou hru na verzi nového Kai.

Oba uživatelé byli na routered Kabelové sítě v rámci konfigurace a měly by práce také na modem / konfigurace síťové karty tak dlouho, dokud platí tato nastavení pro svůj Xbox.

Důležité: Vaši přátelé a vy musíte být na stejné maska ​​sítě (255.255.0.0) a stejné schéma IP (v příkladu: 192.168.xxx.xxx).

Následující postup:

Pokud používáte router, musíte nastavit IP v rozsahu od 192.168.xxx.xxx (Toto není povinný systému, ale to bylo to, co jsem používal na mém TP-Link router).

Přejít na routeru config od Otevírací webového prohlížeče a nastavte si tam IP routeru. Poté klikněte na tlačítko vstoupit a uplatnit své heslo. Ve většině případů log / hesla jsou vždy stejné (admin / admin).

Jakmile jste tam, zkontrolujte, zda jít do nastavení LAN a dělat si, zda je 255.255.0.0 Maska podsítě je nastavena také stejná IP schéma kamarády, které používáte.

1routermaskandip.png

Další krok:

Otevřete je IP rozsah 192.168.xxx.xxx. V mém případě, jsem můj počítač statickou IP 192.168.1.100, takže bez ohledu na to, kolik přístrojů jsem si, že počítač je vždy to bude tak a Xbox mohou být bez ohledu na IP v rámci tohoto rozsahu. IE 192.168.1.101 nebo 106, jeho wonna práce v obou směrech, náhodně nebo ne.

2dhcpsettings.png

Tak jeho to vypadat takhle po změnách. Poznámka: xbox byl otočen až téměř na tom místě.

3pcip.png

Ok, dost. Umožňuje, aby svou práci tady.

Jakmile je vaše síť plně naloženy a funguje:

Zapněte Xbox: Můj je reset Glitch Hack Slim, tak jsem je nechala konzole boty do FSD jen aby se ujistil, Xbox dostal na správnou IP.

4xboxipfsd.png

Sladká, teď jdeme na NXE interfase (MS původní palubní desky). Protože mám RGH jsem si nastavím dashlaunch zástupce se tam dostat z "miniblade / system" konfigurace secuence.

Pak tuto cestu: Konfigurace sítě / Kabelová síť / Konfigurace sítě.

Nyní s automatickým nastavením.

Pokud jste si po návod krok za krokem, musíte vidět tento obrázek (omlouvám se za kvalitu fotky):

5autoconfig.png

Poznámka: Nebojte se o DNS. Každá firma pracuje pod jejich vlastní nastavení.

OK, dobrá zpráva, pokud máte něco podobného, ​​a vaši přátelé používají stejné schéma IP, masky podsítě a jste se právě připraven k pohybu vpřed.

Tento config pracoval s GOW3, Halo Reach, HAWX2, Red Dead Redemption. Já třeba testovat více her, ale im jistý, že všechny systemlink Builted do hry nepůjde.

Můj návrh: Není třeba měnit MAC je na tenké modely. Ale pokud chcete udělat, OK, přejděte na Pokročilé nastavení a změny alternativní MAC ten, který vyhovuje podle IP. Tento krok byl inspirován Chuchox návod na to, jak konfiguraci starší verze Kai pro práci s GOW3. (Podívejte Ruční nastavení části).

Nyní s ruční konfigurace.

Pak tuto cestu: Konfigurace sítě / Kabelová síť / Konfigurace sítě.

Vyberte si ruční nastavení a nastavení konfigurace jako na obrázku výše. Jak už jsem řekl výše, bez ohledu na konfiguraci, kterou chcete použít, pokud své kamarády mají stejnou IP adresu a masku podsítě schémat. Jen nezapomeňte přepnout na manuální IP na PC pod možnosti síťového zařízení / protokol IPv4 /.

Pokud chcete jít s tutorial Chuchox, což znamená, je třeba změnit konfiguraci na bázi IP na na poslední čtyři znaky MAC adresu, můžete se podívat zde: http://www.teamxlink.co.uk/forum / viewtopic.php? t = 42565

Poznámka: I dont think manuální konfiguraci svého již není nutné, pokud je vám méně než router, a to po Tut krok za krokem.

Ať tak či onak, měli byste být více než v pořádku, hrát, takže pojďme na poslední interfase Kai, který si můžete stáhnout zde: http://www.teamxlink.co.uk/binary/XLinkKai-7.4.23-win32.msi

Jakmile jste nainstalovali, přejděte na kai nastavení. Měli byste nastavit jako je tento, pokud je spuštěn pod obvyklých podmínek PC / XBOX ve stejné síti.

6kaisettings.png

Poznámka: Pokud se chystáte provozovat kai přes FSD (Freestyle Dashboard), nastavte jej tak, a stačí spustit Kai motor tvoří PC, ne webové nebo uživatele, jen motor.

Pro nové uživatele na FSD, jděte na FSD / General Settings / Kai Menu nebo Menu Online, v závislosti na kůži. Im pomocí Metro stylu jsem dostal od Spiffy360.com (pak špatně nastaven úvěry, které úžasné práce)

Poté přejděte do nastavení přihlášení

7kaifsd.png

Je třeba vybrat nastavení nyní:

8kaifromfsdsettings.png

OK, na Thise chvíli jsem si všimla, že kůže zvyklý zatížení KAI interfase na FSD, tak špatně přesunout do výchozího slupky, pokud se původní instalace.

Přejděte na kartu Síť na FSD a pokud jste pravdu, měli byste vidět tuto obrazovku:

9kaionline.png

"Systém spojený s Xlink Kai" Motor znamená, že je dobré jít. Nyní klepněte na tlačítko Připojit a počkejte 30 sekund, jako je motor začíná FSD.

Měli byste vidět teď:

10kaionline.png

Klikněte na "Play Online" Tab a pak ou se zobrazí seznam vašich Systemlink her.

11langames.png

Nahrál s ImageShack.us

Důležité: Aby bylo možné připojit hry nebo hostitele musíte být jisti, že mají jít do soukromé arény pro přehrávání. Nikdy jsem ale pochopit, že vám prostě si chlapi.

Update: Můžete hrát zápasy na standardní prostory, nejnovější verzi FSD si můžete vybrat počasí, chcete jít soukromé nebo veřejné. Příjemnou vlastností!

Najdi mě na Kai jako Radiocasehead.

End.

Úvěry

Díky: všechny šéfy v týmu Xlink Kai pro důvěru, Chuchox (Bredda a inspirativní postava), Natty Dread XD (AKA Killer Queen sítí), stříbrný z Kolumbie, Sayaje z Venezuely a můj kamarád, který je vždy Dufc1983 podpora a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Musis se dostat na ver. 1.0.419 ta je nejrozsirenejsi. Jinak updejty mas v contentu na Hdd nebo Usb najdes ji nekde ve slozce kam se ti uklada hra a zacina E.......

@saza predpokladam, ze mas jinou verzi hry nez host..asi budes muset stahnout budto jine dvd, nebo nevim presne jak se to resi, mozna i pres TU to pujde, to nevim presne..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu