Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai Xboxu360 s RGH - Uzivatele


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Je tu někdo, kdo má Xlink Kai rovnou přes Router ?

Myslím jako, že nemusí být X360 spojen s PC, ale jde normálně do Routeru, kde je např. DD-WRT - kde je volba Xbox kai.

Stále se mi to nedaří a nejsem si jist, jestli je modul Xbox Kai v dd-wrt ještě podporován...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda fakt nechápu, proč neudělaj rovnou plug-in do FSDashe, aby to jelo bez PC :cry:

Podle všeho to je hodně složité a nejde spustit na Xboxu motor a rozhraní zároveň. Ale pracují na jiné možnosti tak aby to fungovalo rovnou z Boxu. Jinak jsem dneska zahlidl že Live opět ožívá na upavených Xboxech a po ůpravě jde zase nějaký ten čas žhavit Live síť. Je to ale pořád na vlastní kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo, kdo má Xlink Kai rovnou přes Router ?

Myslím jako, že nemusí být X360 spojen s PC, ale jde normálně do Routeru, kde je např. DD-WRT - kde je volba Xbox kai.

Stále se mi to nedaří a nejsem si jist, jestli je modul Xbox Kai v dd-wrt ještě podporován...

Spojen prez PC byt nemusis napojis primo do routru a postupujes podle navodu co je na zacatku. Vetsina uzivatelu ma problem s portama ten musism mit otevreny pro ip adresu kde mas motor (Xlik kai) a ten port je 30000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu