Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps3 jb


PrOFi

Recommended Posts

Dobrý den lidi,chtěl jsem se zeptat kde udělám JB PS3.Koupil jsem si z alzy PS3 na Vánoce ale chci si ho JB.Nejlépe nejnovější verzi JB a kde se to dělá v jaké obci.Děkuji

A prosím co to je ten JB to mi poradil jeden znamý až si ho Jailbreknu,ale nevím co to je vím jen že přes to se dá stahovat a hrát palenky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:roll: zaprvný se koukni do Tutorial sekce... proč tu asi je! Zjisti si jaký máš FW v konzoli (system settings-> information)

pokud máš míň jak 3.55 tak si nainstaluj CFW 3.55(VŠECHNO JE V SEKCI TUTORIÁLY, MUSÍŠ ČÍST A NE SE HNED BLBĚ PTÁT) a normálně hraj, hry se dávaj na externí HDD/interní HDD (nevypalujou se).

pokud máš víc jak 3.55 tak to jde pouze pouze přes HW flasher který ale musí být přidělaný k NOR paměti PS3=>ztráta záruky(NIC jinýho neni, opravdu ne takže se už pak neptej jestli to nejde prostě přeinstalovat)

PS: JB=Jailbreak se používal na FW 3.41 a musel bys koupit dongle + by si stejně musel mnohem víc her patchovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,a k move prosím tě nevíš proč mi nejde například Bowling,volebay atd? Ikdyž mam 2 move nemůžu tu hrát ,můžu jen pinpong a házení s tým diskem co jsem hral pro dva.Ale ten volejbal,Luk,bowling,a ta bojová hra mi nejde

P.S System Sotware: Version 4.00 nebo jsem to kupoval z alzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW máš 4.0=>můžeš investovat cca 1600 do flashera(+pokud to budeš zapojovat sám tak si hlavně neposer PS3)

přes software nic neuděláš(opravdu ne nemá cenu se v tuhle chvíli ptát)

U toho MOVE... Jakou hru hraješ? Sports champions nebo co? Mě move funguje ve všech hrách bezproblému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu