Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

externí Bd mechanika


divady

Recommended Posts

externí mechaniku na PS3 nespustíš žádnou, prostě to nejde.

vyčistit to můžeš, ale myslim že to stejně moc nepomůže, pokud máš CFW tak hry můžeš hrát i bez mechaniky, ale pokud si na OFW tak hledej servis na výměnu mechaniky.

jj pomuze to ale ne na 100% a ne u kazde mechaniky muze to byt aji motorek pojezdu laseru a nebo motorek co toci CD DVD BD ;-(

hej nemčo40 nemuzu najit podporu her bez vlozeneho BD nevis kde je o tom nejakej topic aj v AJ

a taky nemam poneti jak to rozchodit bez BD nasel sem neco o BD-emu ale moc tomu nerozumim mas s tim nejake skusenosti

predem dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zkoušel jsem BDEMU rozchodit a funguje(sice mi nešel u nějakých her) http://gbatemp.net/topic/291170-multiman-beginners-guide/ tady by mělo být všechno.

Vlastně nainstaluješ BDEMU2.pkg a pak když přes multiMANA mountneš hru tak ji spustíš pomocí app_home/ který je v XMB nad install packages.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zkoušel jsem BDEMU rozchodit a funguje(sice mi nešel u nějakých her) http://gbatemp.net/topic/291170-multiman-beginners-guide/ tady by mělo být všechno.

Vlastně nainstaluješ BDEMU2.pkg a pak když přes multiMANA mountneš hru tak ji spustíš pomocí app_home/ který je v XMB nad install packages.

supa supa dekuji mockrat to me bude stacit nez poridim novou nebo zanovni mechniku dííííííííííkec ;-)

j a super richlost jeste jednou dekuji ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu