Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konec PSP scény...?


ClayMore

Recommended Posts

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
myslel sem si ze budou nake nove hry na psp treba novej dil assasins creed na psp protoze ja to na pc nerozjedu mam stary komp tak sem se radoval ze je aspon jeden dil na psp ale hru sem udelal nejmin stokrat

a ten assasin na psp, je samostatny dil, se svym vlastnim pribehem, nebo je to nejaky port z ps3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si když jsem v předprodeji koupil psp 2000 :) v tý době už byla pandora a přes prezentaci od někoho tady z fora jsem uplně posranej asi po dvou hodinách flashnul psp a ihned běžel za kámošem abych flashnul jeho :D hned druhej den ve škole jsem dostal 3 pspčka a už jsem jel :) pak jsem psp půjčil bratranci kterej mi tam stáhnul novej fw od sony a já věděl (myslel si) že jsem uplně v prdeli že už si nezahraju v životě iso, respektive dost vykuchaný cso hry na svý tenkrát 256mb kartě :D jenže doba šla dál a letělo to :D snažil jsem se tady v download sekci dělat recenze na hry, používal svojí angličtinu ve 14ti nebo 15ti letech abych něco moh taky přeložit, uplně štastnej když mi někdo poděkoval ať už v topicu nebo přes pm protože ještě nešlo poděkovat pod příspěvkem :D vždycky jsem chtěl zapadnout do místní komunity ale bylo mi 14 nebo 15 a šlo to hodně ztěžka, respektive vůbec :D nevěděl jsem jak reagovat pod příspěvky aby to někoho zajímalo, aby mě tu lidi brali, vývoj fw a dalších věcí šel úplně mimo mě, nešlo nikoho zaujmout :D pamatuju si jak mě to uplně deptalo a snažil jsem se dělat aspoň wallpy ale jak kvalitní wallpy mohly bejt když mi bylo 14,15 :D pak jsem našel návody jak se hrabat ve flashi...a bylo zle :D dejte 14ti,15ti (asi už spíš 15ti už to bylo pozdějc) letýmu dítěti přístup do složky flash0, návody na úplně zbytečný cfw témata se kterejma ví že bude před kámošema za frajera a vyjde z toho černá obrazovka :D psp jsem oplakal, až jsem asi po dvou měsících předal kámošovi že se mi na to koukne :D nějakým způsobem přes pandoru tenkrát ještě myslim mi to opravil ale zlomil mi mojí drahocenou 4gb kartu a psp opravil tak že mi uškvařil baterku a odpálil nabíjení :D minulej rok jsem koupil přes aukro baterku a zjistil že když ho nabíjím přes usb normálně jede a nesmím ho akorát vybít úplně :D vím že oprava by moc nestála a opravil by to každej ale je to taková moje vzpomínka na starý časy :D pořád na tom hraju fifu a nfl s kámošem a doufám že snad každej rok ještě ea vydá na psp sportovní hry :) tak muj životní příběh aka spam ale já si musel vylít srdíčko :D PSP 4ever :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP se bude furt kupovat,kvůli pirátění,stejně jako PS2. Navíc ! teď vyjde Custom Firmware 6.xx Pro C s ("revolučním") Online Modem :D ! Hry půjdou hrát jako MP po netu přes AdHoc ! GTA,Gran Turismo,Monster Hunter a spoustu dalších her u kterých nebyla možnost hrát Infrastructure to bude umožněno :D ! MP je prostě lepší :D

Jen "Ěčkaři" s ořezaným E1000 a ti co mají staříka Fat si přes Online Mod nebudou moci zahrát - E1004 nepodporuje WiFi a Fat má 32 RAM,a z 2004,3004 a Go ždíme Pro C maximum + Vypíná "Homescreen" aby uvolnil ještě více paměti. Navíc vyjde MultiCraft s Survivalem,takže ne od strany Sony,ale od Homebrew strany se máme ještě na co těšit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP se bude furt kupovat,kvůli pirátění,stejně jako PS2. Navíc ! teď vyjde Custom Firmware 6.xx Pro C s ("revolučním") Online Modem :D ! Hry půjdou hrát jako MP po netu přes AdHoc ! GTA,Gran Turismo,Monster Hunter a spoustu dalších her u kterých nebyla možnost hrát Infrastructure to bude umožněno :D ! MP je prostě lepší :D

Jen "Ěčkaři" s ořezaným E1000 a ti co mají staříka Fat si přes Online Mod nebudou moci zahrát - E1004 nepodporuje WiFi a Fat má 32 RAM,a z 2004,3004 a Go ždíme Pro C maximum + Vypíná "Homescreen" aby uvolnil ještě více paměti. Navíc vyjde MultiCraft s Survivalem,takže ne od strany Sony,ale od Homebrew strany se máme ještě na co těšit...

Tomu rikam PSP hrac ja kdyby mi nekdo nabidl ze by sem si mel vybrat mezi psp a ps vita beru psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

ja měl 3... a všechny jsou už v křemíkovim nebi :/

ale teď kamarádka někde vyhrála 3000 a jak sem to viděl tak bych si hned taky jedno pořídil... asi si koupim 2000 a zavzpomínam na starý časy

přece jenom, ta vita mě moc nenadchla. hlavně co se týče výběru kvalitních her, tak je to bída. snad časem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu