Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3/ 60GB mechanika a...


3skac11

Recommended Posts

Zdar.

...mám taky zvlastny problem. Mám nefunkcnu mechaniku ktora robi toto:http://www.youtube.com/watch?v=HWXSwc3hEVc a http://www.youtube.com/watch?v=7y8064nkozs. S tym , že je potreba ju asi vymenit som sa uz zmieril ale mám postahovane hry s psn ktore mi normalne frcali vratane demo hier.

dnes ju zapnem ako vzdy spustim si hru a nic. Spravil som aj kratke video, sorry za kvalitu: http://www.youtube.com/watch?v=cDhMCsh3MUM&feature=g-upl&context=G2935bddAUAAAAAAAAAA robi to pri vsetkych, že len sa prepne na rozlisenie obrazovky a scerna obrazovka a nic sa nedeje. ostatne veci com mam na hdd normalne idu ci už filmy alebop foto.neviete poradit kde je zrada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky mám mechaniku KO a když stáhnu demo na hdd a nainstaluju a následně spustím, tak se mi objeví jen černá obrazovka a nic. Jestli to nebude tou mechanikou, jak jsem ji odpojil, když sem se díval do ps3. Jinak jeto ps3 80gb....Filmy a všechno fakčí krom tech dem... Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikes Baz. Nieco som nasiel. Jeden mal ten isty problem, že sa mu nerozbehne disk. Su tam dve moznosti. Jedna je tá, že ked vlozis disk do mechaniky musi presne sadnut na miesto, kde ma ani o kusok vedla. Vtedy sa tiež disk nerozbehne. Žiaľ není to moj problem.

Nasiel som este jedneho a jemu robil laser to co mne. Vravel, že je problem v laseri, lebo ked das disk do mechaniky okamzite sa analyzuje a teda sa musi tocit -hned.

Ak to niekomu pomoze, toto je moje video a už viem, že moj problem je v chybnom laseri....

Inac, tie hry čo mam na hdd a nejdu spusti je to preto, ASPON SI TO TAK VYSVETLUJEM, že ked sa pokazi mechanika, pojdu ti dovtedy, kym ju neodpojis. Ked ju odpojis aby si zistil co sa deje a potom ju opatovne pripojis uz ti nepojdu. Je to len moj nazor lebo vsetky clanky co som cital, kazdemu scernala obrazovka az ked odpojil mechaniku.

Akj mam niekto ine skusenosti sem s nimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikes Baz. Nieco som nasiel. Jeden mal ten isty problem, že sa mu nerozbehne disk. Su tam dve moznosti. Jedna je tá, že ked vlozis disk do mechaniky musi presne sadnut na miesto, kde ma ani o kusok vedla. Vtedy sa tiež disk nerozbehne. Žiaľ není to moj problem.

Nasiel som este jedneho a jemu robil laser to co mne. Vravel, že je problem v laseri, lebo ked das disk do mechaniky okamzite sa analyzuje a teda sa musi tocit -hned.

Ak to niekomu pomoze, toto je moje video a už viem, že moj problem je v chybnom laseri....

Inac, tie hry čo mam na hdd a nejdu spusti je to preto, ASPON SI TO TAK VYSVETLUJEM, že ked sa pokazi mechanika, pojdu ti dovtedy, kym ju neodpojis. Ked ju odpojis aby si zistil co sa deje a potom ju opatovne pripojis uz ti nepojdu. Je to len moj nazor lebo vsetky clanky co som cital, kazdemu scernala obrazovka az ked odpojil mechaniku.

Ak mam niekto ine skusenosti sem s nimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

natahni nejnovejsiho multimana + bd emu + reset bd emu a nektere hry ti pojedou treba nhl 11 DVMC4 gta4 a GT5 jsem rozchodil

postup zapni multimana a najed na hru kterou chces a dej herni nastaveni tam hru dej do oblibenych a jeste zaskrtni bd miron bo neco take je tam psano je to prvni tecka na pravo od obalu hry a potom dej start me to k tem vypsanym hram nahore pomohlo a rozbehlo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodpojoval si náhodou při tom rozdělávání i baterii, popř. nepouštěl si PS3 jednou bez mechaniky? To by mi přišlo jako pravděpodobnější příčina než odpojení a zapojení mechaniky (když je PS3 vypnutá, tak nemá šanci poznat, žes mechaniku odpojil).

---ja som baterku neodpojoval, ale ked bola konzola vypnutá vymontoval som mechaniku a potom som pustil PS3 bez mechaniky a už mi nešli dema.

Potom som si myslel, že asi musí byť pripojena (aj ked je nefunkcna) mechanika aby isli dema, tak som ju vypol, rozobral, pripojil mechaniku ale dema nejdu či je pripojena alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je možný ... prostě nesmíš zapnout PS3 bez mechaniky (jinak ti přestanou fungovat dema, který si stáhnul s tou mechanikou). :) Je možný, že to je nějaký bezpečnostní opatření.

Jakmile znova připojíš funkční mechaniku (s ovládací deskou z té mechaniky, co je spárovaná s konzolí), tak PS3 začne normálně fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baterii jsem na 100% neodpojoval, ale je možný a jak říkáš pravděpodobný, že jsem to zkoušel i bez mechaniky. Co si pamatuju tak ps3 byla zaplá a jak jsem mechaniku otáčel abych vviděl jak se tam točí disk, tak se mi odpojilo napajení od mechaniky ->takovej ten 4pin konektor. U nějakých ps3 je to 5pin konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..mám moznost kupit celu mechaniku s konzoly CECHB00.Ale týpek tam píše, že je to KEM400AAA ale tie typu PS3 by mali mat KES-400AAA. Samozrejme som sa pýtal,či sa nepomylil, tak pockam čo odpiše.

Ja by som potreboval vedieť ci by mi to fungovalo na mojej 60]{ verzii CECHC-04 aj keby to bola mechanika KES-400AAA.Teda by som vymenil svoju mechaniku, kde odisiel laser a vymenil by som za jeho, čiže kus za kus. Pôjde to potom bez problemov???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo respektive každej model má svou mechanika a v tvém případě ve verzi 60gb to je určo: KES-400AAA takže ta druhá ti tam nepude. Tuším, že tam jsou i jiné připojky na mechaniku.

Dále otázka: pokud bych tam dal jinou desku, tak jak poznám že se mi v ps3 ta mechanika nezobrazí, pokud bych měl nefunkční laser?Předpokládám, že bez funkčního laseru to asi nejspíš zjistit nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se stalo to samé, že jsem se do ní šťoural a pak mi nešli spustit ani multiman ani dema, ja to měl způsobené tím, že jsem měl kabel co vede ¨pod mechanikou na druhém konci pod zdrojem rozpojenej, když jsem o tam vrátil už to normálně fakčilo ;-) tipnu si že vám ani nezajíždí cd??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu