Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN komunnita


PrOFi

Recommended Posts

Chtěl sem se zeptat,slyšel jsem,nebo jsem zaslechl,že v České republice je PS3 Network populárnější a rozšířenější komunitně online hraní,než u Xbox 360?Je to pravda?Nebo to je lež?

Nebo,prosím vás neznáte stránku kde je hodnocení mezi konzolích PS3 a Xbox 360 různé ankety s počtu hlasů na konkretní téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PC jsem vyhrál v nějaké soutěží v hodnotě co má pod kapotou asi za 25 000.A hry co jsou na Xbox 360 si můžu půlku z nich zahrát na PC v lepší grafice,kvalitě hry naopak také online.Proto jsem koupil PS3,ale každý říká že online hraní vede PS3,kdybych chtěl hrát na 360 online s jakýmkoliv hráčem,tak určitě ne z Angličanem nebo cizincem .

P.S to téma ,co si mi dal odkaz tam se baví o jedné stejné věci a rozebírají jí do každičkého detailu,což mi je houby platné.

Odkazy? Dej si do google PS3 vs Xbox 360 (ankety) a aj dole,jaké jsou ankety v jiných zemí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš si být jistý, že vždycky je s kým hrát :)

Sám si zapnu xbox, nasadím headset a vždycky někoho najdu...

Ohledně live hraní mám opravdu raději Xbox a nejsem sám.

Můžeš mi dát prosím odkaz, kde si četl, že vede PS3? :) Že Xbox live se v ČR nevyužívá?

//edit: Vzdávám to, nevím co chceš slyšet? Že ps3 je v ČR oblíbenější a nezahraješ si online jinak než s cizincema?

Nebo oč ti jde? Vše si můžeš najít na netu. Pokud chceš nadále polemizovat, pošli PM.

Jinak mě nějak názory cizinců na ČR neberou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negto Xbox 360 se v ČR využívá ale ne na větší úrovni jak PS3.Prostě si dej do google Xbox 360 vs PS3 anketa a hledej dole máš Viz výsledky přeložené z angličtiny do češtiny pro: tam klikni a vyschlechneš lidi z jiných zemí.

Je hodně odkazů,ale musíš si najít sám,dám ti odkaz ale budeš mít svůj názor,tak hledej podle sebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[url]http://www.hraj-super-hry.cz/clanek/692-xbox-360-vs-ps3/[/url]

První odkaz co jsem našel :) Nevím co chceš slyšet. Online hraní je hlavně výhodou xboxu.

Pokud si myslíš, že ne, tak tě už přesvědčovat nebudu a nechám to na někom jiném. Kdyby si chtěl pokračovat v dizkusi, můžeme přes PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu