Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

super pruser :o(


very_hard

Otázka

Caute,

poradte mi prosim. Mal som wii 4.3 urobil som softmod a mal som nakoniec 4.1 verziu.

Mala sa hrala a dala na konzole Format Wii System Memory a nastal problem, vsetko sa vymazala nemozem nahodit nastat softmod. Nefunguje mi navod na 4.3 asi preto ze som znizil v predchadzajucom softmode na 4.1, ale ani soft mod na 4.1 mi nejde ... ked pustim istall homebrew tak mi to po potvrdi 1 napise toto a koncim..

this istaller can NOT continue!

There is no known vulnerable IOS installed on this Wii.

Please note that we will not use a fakesigned IOS due to security reasons.

lood for an updated version at:

http://bootmii.org

If this is already the latest version ... well, suck it.

Exit

Skusal rozne verzie aj zvysenie verzie ale pise mi to ze mam najnovsiu verziu aj ked mam len 4.1 to je asi zablokovane tym predchadzajucim softmodom pri verzii 4.3.

Prosiiiiim poradte ako by som mohol nahodit spat softmod ...

Za kazdu radu budem nesmierne vdacny

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to som skusal ako prve, ale samozrejme pri predchadzusom softmode som dal zablokovat update..... cize ked to dam napise mi ze mam najnovsiu verziu aj ked mam len 4.1, cize tadeto cesta nevedie ...

Ale uz som sa dostal cez power a reset tkacitko do botmii a naistaloval som na novu vsetky wady, ale ako kanal neviem naistalovat homebrew ...

existuje homebrew aj ako ako wad ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ved prave, co som robil cudzim tak ich zalohy mam ulozene na externom disku, ale co som robil rodine, ako tento softmod tak nemozem nikde najst, ako aj od svojho wiicka ... kurnik ked sa dari tak sa dari. Stavim sa ze ked tu zalohu uz nebudem potrebovat, tak ju na ten just najdem niekde na externom disku v supliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK.

Na inej stranke mi poradili http://www.4shared.com/file/nQeTsZ_K/Homebrew_Channel_106.html ktory som stiahol a cez wad manazer nainstaloval....

Nasledne som dal update homebrew a doinstaloval vsetko ostatne a funguje vsetko spat ako ma ...

Dakujem este raz vsetky za radu ...

PS: spravil som si znova nand zalohu, tak hadam ju znova nestratim :o)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu