Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo III


Nanaki

Recommended Posts

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

popravde pokud neprojdete hru na jeden zivot aka hardcore,tak jste vlastne diablo ani nehrali:) diablo zacina az tam. Na ps3 je bohuzel exploit revive lost character:( a zadny zebricky,motivace nula

je to pouze na hráči, jak hraje, motivace je ego hráče ono projít inferno na HC na master 5 bude asi těžkej záhul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju za Wizardku a budu končit 2 akt. Na Normal obtížnost mě to místama přijde až moc jednoduchy. Chvíli mě to dokonce i přestalo bavit, že jsem si od toho musel na 2-3 dny odpočinout, ale pak přišly obtížnejší nepřátelé a zas mě to na chvíli chytlo. V té obtížnosti je to takovy nevyváženy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a máme tu první patch notes :)

1.0.2

Oprava pádů hry


  • [*=left]Opraven pád, který mohl nastat při opuštění hry během cutscény.
    [*=left]Opraven pád, který mohl nastat při interakci s truhlou, když se jiný hráč pokoušel připojit do hry.
    [*=left]Opraven pád, který mohl nastat při problémech s připojením, způsobených nastavením NAT/Firewall.
    [*=left]Opraveno několik pádů, které mohly nastat v důsledku poškozené paměti.
    [*=left]Opraven pád při vyvolání Hex s runou Painful Transformation na Fetish Shamana v aktech 3 a 4.
    [*=left]Odstraněny zbytečné "Clear Skill" možnosti, které se mohly objevit na obrazovce pasivních dovedností a při výběru způsobit pád.

Herní opravy


  • [*=left]Povolení Elective módu již nezpůsobuje "New Slot" notifikační hvězdy
    [*=left]Hardcore postavy, které dostanou smrtelné zranění při opouštění Scorched Chapel, již nebudou permanentně zabity.
    [*=left]Followeři již nemohou permanentně ztratit všechny itemy při přesunu z jedné hry do druhé.
    [*=left]Násedující itemy již nebudou opakovaně a permanentně přidávat Core Stats bonusy pokaždé, když se hráč odhlásí ze hry:
    [*=left]Blackthorne's Armor, Endless Path, Zunimassa's Whispers a Guardian's Contingency (toto také správně opraví Core Stats hrdiny).
    [*=left]Použití toulce a obouručního luku již nezpůsobuje nesprávné porovnání poškození.
    [*=left]Square gemy nyní padají jen v obtížnosti Hell.
    [*=left]Paragon bary pro hráče 2 a 4 se nyní zobrazují správně.
    [*=left]Opravena chyba, která způsobila, že experience bar se nezobrazoval v online hrách, pokud se do hry jako první připojil hráč s Paragon levelem.
    [*=left]Opravena chyba, při které inventář nezobrazoval neidentifikované legendární itemy.
    [*=left]Opravena chyba, která způsobovala, že jste měli item na sobě dvakrát, pokud jste vyjmuli gem pomocí sub-okna a použili Select-Back tlačítko.
    [*=left]Opravena chyba, která způsobovala, že se na ovladači zasekly vibrace.
    [*=left]Provedeny změny, aby nedocházelo k poškození uložených pozic.

zdroj diablofans.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Diablo na Normal padl.. celku nuda (obtižnost).

Chci to nyní rozjet na těžší, jen jsem z toho lehce zmaten.. Nyní se mi odemčela možnost Nightmare. K ní si mužu navolit další obtižnost hard/master či jak to je? Jsem lvl 33 a na normalu už mi nic nepadalo (a kovař už chce lepší suroviny na kovani) bude mi nightmare+hard stačit (itemově) či je třeba jit do mastru už? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu