Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše Platinové trofeje


piggy

Recommended Posts

Ne ne já bydlím v ČR, já jsem se jenom zaregistroval jako Rus, protože pokud se nemýlím, tak po launchi PS3 ještě nefungoval český PSN (nebo byl nějaký glitchlý, nepamatuju si to už, bylo to tak před 4-5ti lety lol).

Když započítáte můj level do českého žebříčku, tak jsem momentálně 11., před rokem, když jsem byl ještě aktivní, tak jsem byl chvíli 2. ze všech v ČR.

A ten žebříček je samo obnovující, a jsou do něj započítávány všechny účty. Je to propojený se samotným PSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím to sem dát, má první a asi i jediná platinovka (nesbírám je)

NCIS: The Videogame

Obtížnost: velmi lehká

Časová náročnost: velmi krátká - osobně za 4,5 hodiny hraní

Komentář: Nejlehčí hra co jsem kdy hrál na jakékoli platformě, klikací adventurka s podporou move, graficky na úrovni ps2, hratelnostně i pod úrovní vietnamských TV her, dohráno za dva večery (těch 4,5 hoďky), k platině stačí prakticky jen dohrát hru. Kdybych neměl rád seriál, ani bych do hry nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ne ne já bydlím v ČR, já jsem se jenom zaregistroval jako Rus, protože pokud se nemýlím, tak po launchi PS3 ještě nefungoval český PSN (nebo byl nějaký glitchlý, nepamatuju si to už, bylo to tak před 4-5ti lety lol).

Když započítáte můj level do českého žebříčku, tak jsem momentálně 11., před rokem, když jsem byl ještě aktivní, tak jsem byl chvíli 2. ze všech v ČR.

A ten žebříček je samo obnovující, a jsou do něj započítávány všechny účty. Je to propojený se samotným PSN.

Je zajímavé, že se na tom žebříčku nemůžu najít....asi to úplně propojený se SAMOTNÝM PSN není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battlefield: Bad Company 2

Obtížnost: individuállní

Časová náročnost: Střední

Komentář: do obtížností sem dal individuální proto, že záleží na kžadém jak MP u her umí, pro mne byla jediní složitější trofej a to 20 killu demolishnem, čili nechat spadnout budovu a člověka díky tomu zabít, za skoro 400h v MP sem jich udělal něco přes 20, ale nakonec sem řekl klukum postavte se do baráku odpálím vás, je to takové buď na nebo, člověk musí trefit na nováčky co ještě neví co a jak, veterán vyskočí, buď to koupí a nebo přežije.

Battlefiled 3

Obtížtnos: individuální

Časová náročnost: krátká

Komentář: opět, obtížnost záleží jak to umíte v MP, ale je pravda že já dělal platinu ještě za staré verze a tam to bylo složitější, pro mne asi nejhorší získat stužku za potlačovací palbu v MP, po updatu stačí jen 4 asistence místo 7, takže už to lítá, dále co-op skore na odemčení zbraní (trofej) snožili počet potřebných bodů, takže zase mě vypekli. Ale nic extra těžké tam není a časová náročnost, jedinej "maraton" je rank 45/Colonel 0, ale to díky double XP dnům i pro hráče bez Premiumka jde nahrát velice rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sheva napsal:

Battlefiled 3

Časová náročnost: krátká

Jak můžeš napsat u téhle hry, že je zde krátká časová náročnost ? Když na platinu pokud jsi jo dobrý skilař potřebuješ minimálně 50-70 a někomu to může trvat i 100+ hodin. Tady asi těžko někdo udělá rychle platinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu