Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Skyrim nebo Dark Souls


pernaaa

Recommended Posts

Ahoj,

mám takovou otázku na hráče her Skyrim a Dark Souls. Uvažuju nad koupí některé ze zmíněných her a nemůžu se rozhodnout :roll:. Nehrál jsem předešlý/é díly ani od jednoho titulu (Demons Souls, Oblivion). Budu mít problém s příběhem, nebo jsou to naprosto nové hry bez návaznosti? V čem se hry liší, upřednostňujete jednu před druhou? Co je podle vás lepší? U Skyrimu má prý PS3 verze plno bugů, ale to by měl opravit patch 1.4.

Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMO, než se na PS3 opraví bugy, nemá ani smysl o Skyrimu uvažovat.

Hry jsou přesně pravý opak. Skyrim je opravdu rozsáhlý, ale jinak docela prázdný, s generickými dungeony. Dark Souls jsou podstatně menší, ale každá lokace je jedinečná.

Dark Souls jsou o dost těžší, než Skyrim.

Osobně bych koupil Dark Souls a u Skyrim si počkal na nevyhnutelnou GOTY edici se všemi DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Vypadá to, že pořídím Dark Souls. Byl to můj favorit od začátku, právě kvůli obtížnosti. Přece jen v dnešní době u 90% her nastavovat obtížnost na hard hned při 1. hraní je docela smutný. Jak to tak vypadá, tak stojí za to vyzkoušet obě. Tak třeba potom přijde na řadu GOTY Skyrim. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory. Vypadá to, že pořídím Dark Souls. Byl to můj favorit od začátku, právě kvůli obtížnosti. Přece jen v dnešní době u 90% her nastavovat obtížnost na hard hned při 1. hraní je docela smutný. Jak to tak vypadá, tak stojí za to vyzkoušet obě. Tak třeba potom přijde na řadu GOTY Skyrim. . .

pokud nemas zkouskovy, tak si kup a hrej dark souls. Skyrim opravdu ma vyznam na xboxu a pc, na ps3 je tam snad vice problemu dohromady nez na xboxu a pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu