Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash+original


Trapper1468625427

Otázka

Zdravím :D asi už je tady po 150 ale chci být v aktualním děnni a tak se ptám když mám flash xbox a chci si zahrat MP Originalky tak musím pustit live ale je tam pri nějaký update který by měl pry banovat nevite jak to je teď ? :wohow: Radši se jak hlupak zeptam než abych pak litoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No to mě taky zajímá protože já mám jen LT 1.1 a dashbord 12625 můžu tedy hrát originálky na live? Totiž pokud po mě bude chtít live abych updatoval dashbord tak si smažu můj flesh ne? O to mi jde jestli když jde člověk na live jestli musí mít poslední verzi dashbordu a nebo může mít tu co má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Při připojení na Live musíš mít vždy aktuální verzi DB, jiná cesta není, tj. pokud se připojíš na Live a potvrdíš update, smažeš si flash a nikdo nevylučuje, že si i flagneš konzoli, jelikož děláš aktualizaci na flashnuté konzoli a ne na původním fw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Řeším teď taky stejný problém, mám flash starý už asi rok a půl. Myslím, že LT 1.1.

Teď si chci koupit originálku Forzy 4 a na flash se vykašlat.

Bude to tak, že nainstaluju Forzu, s ní se mě tam dá nový dash a smaže flash a budu moc hrát originálku? Na live počítám s rizikem banu, nebo je jistý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Řeším teď taky stejný problém, mám flash starý už asi rok a půl. Myslím, že LT 1.1.

Teď si chci koupit originálku Forzy 4 a na flash se vykašlat.

Bude to tak, že nainstaluju Forzu, s ní se mě tam dá nový dash a smaže flash a budu moc hrát originálku? Na live počítám s rizikem banu, nebo je jistý?

Mnohem lepší by bylo, kdyby ti tam flasher vrátil zprátky původní firmware do mechaniky a až poté bys provedl update a začal hrát originálky na Live. Jisté není nic, ban nedostaneš, ale je možné, že se ti konzole určitým způsobem flagne a ban můžeš dostat při nějaké další banovací vlně (ač vlna už nebyla přes dva roky, pouze nějaké omyly ze strany MS)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu