Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp nebo tablet? :)


Oujey

Recommended Posts

  • 10 months later...
Tablet ma väčšiu perspektívu ale je cenovo oveľa drahší ako psp

Ovela drahší ?... ja koupil 2 dny zpět tablet ASUS Nexus 7 ( 6k ,- ) ... a nemuzu si stezovat , čtyřjádrový procesor , grafika nvidia tegra 3 ( neskutečný zážitek hraní 3D her ) .... daleko lepší jak psp .. a navíc si hry muzes stahovat "zadarmo" a neplatit šílené částky jako u psp ... tady treba gameplay na FREE hru dead tiger

http://www.youtube.com/watch?v=kiobkl03ujU

need for speed most wanted ... krása ( grafika i hratelnost neskutecne luxusni ) :

má ted do konce roku vyjit jeste real racing 3 a GTA vice city .. a to uz budou fakt bomby !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych doporucil tablet vybrat určitě

Tegra2,nebo tegra3 jak psal newx4 nexus7 s tegrou3 je diky dotacím v podstate zadarmo pomer cena/vykon škoda jen že u nas není 8gb verze za cenu jako v usa:cry:

Každopadne tegra3 se bude moc dát koupit i za 2000kč ale nebude to nic do kapsy.

::: Navic skoro všichni vyvojaři tedka dělají nové gamesky pro tegra3 takže to pravé na tegra 3 teprve příjde:)

Upraveno uživatelem Mr.Trololo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych doporucil tablet vybrat určitě

Tegra2,nebo tegra3 jak psal newx4 nexus7 s tegrou3 je diky dotacím v podstate zadarmo pomer cena/vykon škoda jen že u nas není 8gb verze za cenu jako v usa:cry:

Každopadne tegra3 se bude moc dát koupit i za 2000kč ale nebude to nic do kapsy.

::: Navic skoro všichni vyvojaři tedka dělají nové gamesky pro tegra3 takže to pravé na tegra 3 teprve příjde:)

naco 8GB verze ? není lepší koupit 16GB za menší příplatek ? .. přece jen tablet nema slot na SD karty ... takze to uz nijak nerozsiris a ty "lepší" hry uz zabiraji pre 1GB ...

no k tem vývojářům , moc jich teda na tegru3 zatím nedělá , her je celkem málo ... viz :

http://www.tegrazone.com/games

ale za mě mezi špičku vyvojářů patří partička typků z Brna ( madfinger games ) a myslim si ze je jeste dlouho nikdo neprekona .. delaji neskutečné grafické bomby .. např. Dead Trigger .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja bych tu zase doporucil PSP. Na "cestovni" hrani je bezkonkurencni a tablet se s nim nemuze rovnat. Pokud to nekdo s hranim mysli vazne, tak tlacitka jsou tlacitka a poradna hra je potrebuje - dotykac je nevynahradi.

... ale aby se tu zase na mne neoborili priznivci tabletu - tohle je samozrejme kazdeho svobodna volba. Kazdeho bavi neco jineho, jen ti doporucuji poradne to zvazit. Jestli to opravdu chces na hrani her a obecne na zabavu, tak krome filmu a internetu ma PSP navrch a rozhodne zabavi pri te ceste vic - to mi ver. A rozhodne zabavi dele, tablet po nejake dobe omrzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja bych tu zase doporucil PSP. Na "cestovni" hrani je bezkonkurencni a tablet se s nim nemuze rovnat. Pokud to nekdo s hranim mysli vazne, tak tlacitka jsou tlacitka a poradna hra je potrebuje - dotykac je nevynahradi.

... ale aby se tu zase na mne neoborili priznivci tabletu - tohle je samozrejme kazdeho svobodna volba. Kazdeho bavi neco jineho, jen ti doporucuji poradne to zvazit. Jestli to opravdu chces na hrani her a obecne na zabavu, tak krome filmu a internetu ma PSP navrch a rozhodne zabavi pri te ceste vic - to mi ver. A rozhodne zabavi dele, tablet po nejake dobe omrzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja bych tu zase doporucil PSP. Na "cestovni" hrani je bezkonkurencni a tablet se s nim nemuze rovnat. Pokud to nekdo s hranim mysli vazne, tak tlacitka jsou tlacitka a poradna hra je potrebuje - dotykac je nevynahradi.

... ale aby se tu zase na mne neoborili priznivci tabletu - tohle je samozrejme kazdeho svobodna volba. Kazdeho bavi neco jineho, jen ti doporucuji poradne to zvazit. Jestli to opravdu chces na hrani her a obecne na zabavu, tak krome filmu a internetu ma PSP navrch a rozhodne zabavi pri te ceste vic - to mi ver. A rozhodne zabavi dele, tablet po nejake dobe omrzi..

No pokud má někdo penízky aby platil 1k za každou novou hru tak urcite ano , jo a k tem tlacitkum , k tebletu se da jednoduse pripojit gamepad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu