Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear solid 4


H3D_kRu

Recommended Posts

  • Odpovědi 203
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ježiš nejsem ocas, vím, že mu musím píchnout tu injekci co potlačuje ty nanosračky..ale jak?? to není zbran, to je předmět, takže nevím jak na něho. Zkoušel jsem na něho jít zezadu, jak se tak zvedá a regeneruje, ale vždycky mě to odhodí :(. Pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike stačilo by kouknout na starší stránky v tomto tématu a nšel bys to ^^

poradil by jsete my někdo jak zabít vampa pokaždé když mu uberu život až na nulu, a chytnu ho zedudu r1 tak ho pokaždé zabiju nožem :cry:
v item si dej synergy (nebo jak to je xD) a jako zbraň nesmíš mít nic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi tak doslo...

Pokud se Ocelot narodil v roce 1944... Potom v dobe MGS4 mu je presne 70 (!) let!

Jeste chvili a zemrel by starim jako The End v MGS3. :lol:

Jen mi prijde zajimavy, ze 70 lety deda mohl jednoduse zabit (Old...) Snakea v souboji beze zbrani hodnekrat behem hry. Ne, ze bych nevedel, nebo pochyboval, ze na svete je hodne zkusenych a silnych starych lidi, ale stejne se takovi nevidi casto...

Jen takovy muj postreh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak jsem se jen tak nudil a na mobilu jsem projel tuto sekci ale krom topicu o online na tuhle jsem nenašel jiné ohlasy.Chtěl jsem se jen tak podívat jestli z posledního dílu od Hidea Kojimi byli opravdu všichni tak unesení jako můj 20.letý syn.Nechci nikoho vytočit ale já to dohrál a byl jsem docela zklamaný.Mě prostě první díl na psx bavil nejvíc a potom ještě 3 ale abych koukal půl hodiny jako trubka na videa to jsem nečekal.Ano byly to krásné filmečky ale hra jako taková mě prostě nevzala ani náhodou.Žádný zákys jak bylo zvykem v minulých dílech.Vím že už je tohle téma krapet pasé protože to skoro všichni odehráli.Prostě chci jen vědět jestli jsem ve velké menšině.V Japonsku chtějí dát Kojimu do síně slávy,určitě zaslouženě ale Japonsko není Evropa.No tak mě nepište všichni že jsem magor,třeba nás je víc..

//přesunuto z duplicitního tématu, tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že ty filmečky nebyly nejkratší, ale mě to k MGS tak trochu sedí, přece jen to bylo velké vyvrcholení celé série a spousta z těch videosekvencí byla fakt našlapaná. Např souboj Vampa s Raidenem atd. Jinak, tekk má pravdu, s kvalitou her to jde celkem dolů, dneska dostane 9/10 každá béčková záležitost, hlavně když má našlapanou moderní grafiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bude cas, tak to udelam podobne. ;) Chci projit Metal Gear, Megal Gear 2, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3: Existence (asi 4 hodinove video s celym dejem trojky a pridanymi scenami) a Metal Gear Solid 4 a kdyz sezenu PSP, tak i Portable Ops...abych konecne plne pochopil cely pribeh. Bude zajimavy maraton. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlovám se že jsem to přehlíd,říkal jsem si že je blbost aby Metal Gear neměl svůj topic takže díky za přesun.Jo a chtěl bych se vážně omluvit že jsem na začátku dost nevhodně zareagoval na to že jsem dostal nějaké minusové body.Jsem pako který si mělo nejdřív přečíst pravidla.Prolezl jsem všechny weby o ps 3 ale tady je to opravdu nejlepší a to myslím bez nějakého pochlebování.To uz nemám ve svém věku zapotřebí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nevím jakej úkol mám splnit v misy: ocitnul jsem se v evropě, je to nějaký městeško v mlze, Snake má na sobě nějaký kabát a mladší obličej. Jediný co v tom městě je, je jeden týpek kterej si píská a když mě zahlídne začne utíkat a stráže po celým městě. Nevíte někdo co tady mám sakra udělat? Anglicky neumím jinak bych asi věděl, občas mi totiž něco napovídá Otacon ale jak říkám, nerozumim. Pomozte, díky moc

nevím jakej úkol mám splnit v misy: Ocitnul jsem se v evropě, je to nějaký městeško v mlze, snake má na sobě nějaký kabát a mladší obličej. Jediný co v tom městě je, je jeden týpek kterej si píská a když mě zahlídne začne utíkat a stráže po celým městě. Nevíte někdo co tady mám sakra udělat? Anglicky neumím jinak bych asi věděl, občas mi totiž něco napovídá otacon ale jak říkám, nerozumim. Pomozte, díky moc

hotovo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az ho dodelas musis se vyzbrojit syringe a zezadu mu ji pichnout a nesmis pritom mit v ruce zadnou zbran

horní život jsem mu srazil hned, ten spodní teda musím asi taky a pak stačí když si syringe dám jako výchozí a přijdu k němu? nebo jakým způsobem mu jí mám píchnout do zad? V weapons syringe nikde nenajdu, dík za trpělivost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky kluci plejstešňácký, jdu na to :-) edit: tak hotovo a tak snadný když ví člověk co a jak :)

díky kluci plejstešňácký, jdu na to :-) edit: tak hotovo a tak snadný když ví člověk co a jak :)

Právě dohráno :-( (18:32:16) zážitek dohrát tuhle hru, asi dvacetkrát jsem u týhle hry měl husí kůži, poklona Kojimovi a celýmu týmu za to co se jim opět povedlo vytvořit. Jediný co Hideovi neodpustím je to jak Snake celou dobu dostával sodu viz. nůž v ramenu, spálenej obličej atakdále :-D. Každopádně MGS MGS2 MGS3 a teď už i ,,velkofilm" MG4 úspěšně za mnou, Těším se na další :) PS: pokud Vám doma někde leží MGS na PS1 v originále, ne platinum, rád odkoupím, popřípadě kde by se dala v ČR sehnat? Dík - icq (298 005 638 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu