Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear solid 4


H3D_kRu

Recommended Posts

  • Odpovědi 203
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mozna reaguju trosku nevhodne, ale to jsem tu fakt asi jedinej, kterej dohraj MGS4 bez jakykoliv pomoci a uplne sam?....

No vim ze jsem byl 1. na foru, ale lidi...trosku se trapte...Kdyby neco, takova mala rada... porad volejte Otaconovi, ten poradi uplne se vsim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tazcz: Jediny nejsi... Ale soucasni hraci se zaseknou na vice nez jednu minutu a okamzite bezi vyhledavat pomoc - bez ni se proste nehnou. :roll: S tim uz se asi nic nenadela...herni prumysl sice speje do financne zavratnych vysin, ale "herni duch" uz bude brzy mrtvy.

Jinak, Otaconovi volat je obcas i docela sranda, nekdy ma zajimave hlody. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se priznavam ze z tim vampem sem taky nevedel.. teda vedel sem ze mam pouzit tu injekci ale nevedel sem jak takze sem se podival na youtube.. to taky nechapu proc lidi nenapadne se misto psani na fora podivat na youtube.. a taky souhlasim s tim zasekavanim na minutu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • 1 month later...

cau

chci se zeptat, kde muzu sebrat ty bonusoovy predmety , ktery jsem ziskal po dohrani hry? nekde jsem cetl ze si mam naloadovat save 1 mise (nez jsem potkal MKII) uspesne dohrane hry, ale ja jsem ty savy prepisoval, takze save prvniho actu uz davno nemam. znamena to ze jsem v pr... a musim to dohrat znovu(coz mi tak nevadi) nebo delam neco blbe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Mozna reaguju trosku nevhodne, ale to jsem tu fakt asi jedinej, kterej dohraj MGS4 bez jakykoliv pomoci a uplne sam?....

No vim ze jsem byl 1. na foru, ale lidi...trosku se trapte...Kdyby neco, takova mala rada... porad volejte Otaconovi, ten poradi uplne se vsim.

Já se taky občas hodně trápil, hlavně u toho bosse ,, loutkaře´´ ale pokud se nebudu trápit nějaký ten týden, prostě k to mu internetu pro náopvědu nesednu. Nejvíc sem se trápil u Tomb Raidera 3 to mi trvalo tak měsíc.Do teď si to detailně pamatuju a to je skoro 10 let.

Ale bohužel mě MGS4 trochu zklamal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Mozna je ta hra na me trosku slozita (prece jen kdyz to porovna s temi dnesnimi hrami), hral jsem jen kdysi davno MGS na gameboye (:)) tak se chci zeptat co a jak. Uz jsem prisel na to ze kdyz se nepozorovane dostanu k nepritely a zamirim na nej "vzda se" ale pak ho musim obirat tak dlouho dokud ho o vse neobru. Nejde ho nejak jednim tlacitkem skolit (treba jako klasickym R1 to nejde). A jak to funguje kdyz po me jdou. To se snake neumi prat? Kdyz ke me nikdo prijde (pri alarmu) nemuzu ho nejak uzemit, pripadne kdybych byl nekde v koute a nemohl se vyhnout stretu s vojakem (nevedel by o me) co mi zbyva? Prozradit se? Nebo ho muzu uzemnit jinak nez ze zadu? Jo a hned v prvni mise musim na konci prvni "casti" probehnout kolem tanku a dvou vojaku. Jak? Vzdy jsem se prozradil i kdyz jsem se plazil s kamuflazi na 85 %. Nakonec jsem to proste probehl s alertem a nechal se zabit. Nechci vypadat jako nejaky noob, ale mgs jsem nikdy nehral a prece jen je to trosku jina hra (old shool plus silne japonska) a vim ze tu jsou lidi co se v tom vyznaj a radi poradi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono tech kravinek co s muzes delat s neprateli je hrozne moc.Dulezity je ale mit v ruce zbran co podporuje CQC(je to psany u zbrane napr:holy ruce,nuz,pistol?)Proplizit se da tisicem a jednim zpusobem.Kdyz ses k necemu ,,nalepenej,, :D a mas zaplou kamuflaz tak te nemuzou videt.Dulezity je aby se nedostali do toho kruhu co mas okolo sebe.Nebo muzes to probehnout v krabici,sudu apod.I kdyz si stejne myslim ze tam budou urcite dalsi cesty nez jen ta ,,jedna,,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu