Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear solid 4


H3D_kRu

Recommended Posts

  • Odpovědi 203
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně, je to velice snadné. Kolikrát mě pár udery dostali na lopatky, já myslel že jsem po smrti ale nebyl, pár vteřin na mě 2 vojáci zírali, já pak zjistil že nejsem úplně tuhý a bojoval jsem o život a až po dalším výstřelu mě zabili, ale i tak když už mě vidí mají reagovat a bránit se, když už tam jsou ty obtížnosti tak na tu nejtěžší mají reagovat okamžitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle je mnohem lepší Splinter Cell i když i ten má svý mouchy. Ted hraju Splinter Cell 5 - Conviction a dost mě překvapilo že nemůžu ukrýt tělo vojáka kterého jsem sejmula a že jich bylo dost. :cry:

Tak conviction sel uz trochu jinou cestou nez predesle SC. Je to vyrazne akcnejsi, ale me osobne to bavilo dost. Kazdopadne je to vyrazne, ale vyrazne jednodusi nez MGS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak conviction sel uz trochu jinou cestou nez predesle SC. Je to vyrazne akcnejsi, ale me osobne to bavilo dost. Kazdopadne je to vyrazne, ale vyrazne jednodusi nez MGS...

NO to je urcite...me MGS4 hodne zklamalo tim...ze 80% byly cutsceny(i kdyz fakt dobry kdo to hral uz od 1ky) ale po druhy uz nuda...a i tech 20% hry sama akce a strileni...proplizit se potom kolem vojaku i na nejtezsi bylo fakt...easy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem taky nakousla SC Conviction, nevíte někdo jestli se dá vypnout ta možnost černobílého obrazu když jste ve tmě? tohle mi u hry dost vadí, takhle sice mám jistotu že pokud obraz ztratí barvu jsem skoro 100% v bezpečí, ale moc dobře udělané to taky není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO to je urcite...me MGS4 hodne zklamalo tim...ze 80% byly cutsceny(i kdyz fakt dobry kdo to hral uz od 1ky) ale po druhy uz nuda...a i tech 20% hry sama akce a strileni...proplizit se potom kolem vojaku i na nejtezsi bylo fakt...easy:D

MGS bylo vždicky o cutscénách ... na gameplay je tu Uncharted :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem taky nakousla SC Conviction, nevíte někdo jestli se dá vypnout ta možnost černobílého obrazu když jste ve tmě? tohle mi u hry dost vadí, takhle sice mám jistotu že pokud obraz ztratí barvu jsem skoro 100% v bezpečí, ale moc dobře udělané to taky není.

Natom v podstate stoje ten gameplay. Driv si mel ukazatele hluku a viditelnosti, ted to je akcnejsi, jednodusi a je to takhle. Jak jinak bys vedela, ze nejsi videt...

MGS bylo vždicky o cutscénách ... na gameplay je tu Uncharted :-)

Ono i uncharted je hodne o cutscenach, s tima si daj naughty dog hooodne prace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to měli nechat tak jak to bylo.

Njn, ale ta hra se posunula nikam jinam (coz je diky "pribehu" logicke). Je to cele akcnejsi na ukor stealthu, takze nejaky pomaly lizeni hlidani si ukazatelu, schvavani mrtvol a podobne jako ve starych splinter cellech nepripada v uvahu. Me osobne se ale novy conviction libil. Byl jiny, ale zabavny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V porovnání s ostatníma hrama určitě, ale po stránce příběhu a provedení je pořád za MGS 4 (už třeba jen tím, že má cutscény předrenderovaný zatímco v MGS jsou realtime).

A to ma konkretne jaky vliv na kvalitu?

Taky se mi nelíbí pohyby hlavního hrdiny, připadá mi jako bych místo vojáka ovládala fotbalistu ze starého ProEva.

MGS nebo SCC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Splinter Cell je pohybově perfektní, to MGS je v tomhle dost zastaralý. Nechci tu hru vůbec shazovat, já se té hry dost nahrála před mnoha lety ještě na PS1 a fandím takovým gamesám mnohem víc než tupé řežbě COD, ale myslím že vylepšit tak zastaralé ovládání měli už dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K4relB: MGS4 sem hral po jednicce a dvojce a ta hra me skoro odrovnala(myslim 4ka) byl sem z toho hodne dlouho spatnej po dohrani :D Potom sem se ale dostal ke trojce a kdyz sem si to dal dohromady tak me to odrovnalo znova :D RAdil bych ti 4ku rozhodne nehrat jako prvni prijdes o ten cely zazitek.Pokud mas ps1 tak si zahrej jednicku i kdyz v dnesni dobe uz je to trochu zastaraly.Nebo pokud mas Gamecube tak tam vysel remake jednicky.Ale uplne by stacilo projit si jednicku a dvojku na pc kde mas i cestiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych dat MGS 4ku, mam ji tu na PS3. mam ji dat rovnou, vychutnam si to, i kdyz jsem nikdy jiny MGS nehral? nebo mam zahrat nejaky predchozi, nebo neco precist? (mam snad vsechny konzole krome PS2)

no to mas zrovna blby :D na PS2 je MGS 2 Sons of Liberty a MGS 3 Snake Eater...kterej je podle me nejlepsi ze vsech MGS :).....nejlepsi kdyz znas vsechny..protoze je to takovy...no proste narazky na starsi dily jsou tam dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu