Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

INTERNÍ HDD - problém s volným místem


Recommended Posts

Přes program Xport360 jsem na interní HDD nahrál 2 hry. Poté jsem je ve stejném programu vymazal. Problém je v tom, že mi HDD stále hlásí, že je plný (tzn. hry se pravděpodobně nesmazali). Je mi jasné, že jsem hry měl vymazat přes FILE MANAGER nebo jiným způsobem než přes program Xport360. Nevíte jak plný disk pročistit? Určitě nechci přijít o XEXMENU (netuším jak ho znova nainstalovat). Popř., které složky můžu z disku smazat (a jak). Aktuálně mám hry uložené na externím HDD.

Děkuji za jakýkoli nápad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci. No problém je právě ten, že je v FSD nevidím. Teď jsem koukal na interní HDD přes Modio a prostě tam ty hry nejsou. Nejde nějakým způsobem vymazat cache? Nebo nějakým způsobem "zformátovat" HDD tak, aby zůstal jen "čistý disk" s originálním dashem. Potom bych tam zpátky nahrál xexmenu, daschlauch a fsd (popř. jak radíš - na flashku). Pevný disk chci hlavně použít pro XBLA hry. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu