Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

taktování grafiky ati 6850


jarad

Recommended Posts

hoj mam

http://www.alza.cz/gigabyte-r685oc-1gd-d199931.htm

potř bych se optat o kolik musím zvednout napetí v jádru a pametech když ji pretaktuju z 820 na 890

a pameti 1050 na 1200

abych neměl žádné artefakty a běžela stabilně,chlazení není problém.při zátěži mam kolem 50 C .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvé, v čem taktuješ? v catylystech nebo afternburner....? Myslím si, že při tomto navýšení taktů nebude potřeba ani napětí zvyšovat. Jinak bych to zkoušel zvyšovat postupně třeba po 20MHz a zkoušel kolik karta snese, když bude vykazovat artefakty tak o trošku napětí zvýšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim, vetsina karet ma zamkle napeti aby se nemohlo menit napeti jadra etc. urcite nejakej soft bude, ale nejsem si jistej... napr. riva tuner jsi zkousel?

popr. od asusu to umi smart doctor.. - ale ten jsem mel ke sve karte, jak bude fungovat na gigab.. fakt nevim :lol:

edit: janx > podemnou popsal v podstate asi tu nej moznost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to sem dělal našel jsem si podrobný návody a docela meto rozhodilo grafiku .....ato ve smyslu žeme padaly všechny hry po 3 minutách.teplota 38 stupnu,musel jsem odinstal a reinstal drivery jeto nejake posahane ale zjistil jsem že pameti nejdou vice jak 1150 a jádro bymelo jít na 920 mhz pri zvýšeném napeti...a riva tunner ten jsem mel naposledy s geforce 2 mx 400 :D zkusím to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu