Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident evil revelations


Biolog

Recommended Posts

Zdravim vsechny urcite vetsina z vas vyzkousela uz demo teto hry. Na hru jsem se strasne moc tesil ,ale po dohrani dema nevim. Hudba zvuk grafika super. Ale ta hratelnost nevim nevim. Kam zmizely psaci stroje na ukladani pozic, Kam zmizela bedna na predmety.Nelze prohlizet mapu. Vse je jaksi zjednoduseny na dolni obrazovce.Mixovani kvetin asi taky nehrozi lecite se jednim tlacitkem...........Jake mate dojmy vy po dohrani dema ja jsem uprime receno hodne zklamanej............A ze bych byl vystrasenej a lekal se to uz vubec ne.......

Ukazatel zdravi jsem taky nezaznamenal....no uvidime v plne verzi je mi jasny ze resident 1,2,zero,remake, to asi nebude.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v některých recenzích se píše,že někdo hru hrál v kanceláři při denním světle a vylekal se,podle něhoo nejstrašidelnější z RE serie,a v plné verzi bude taky určo savovaní pozic,ale tohle je jen demo,na vyzkoušení ovládání,grafiky,atd. s circlepadem pro to bude taky lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm v prodeji to ma byt az v patek.....to ten obchod pekne riskuje ze ti to prodal uz dnes...........muzes mi prosim aspon napsat jak je to s ukladanim pozice....ve videu jsem koukal ze se to uklada na urcitych mistech samo to by bylo ale uplne na nic ......a za druhe existuji bedny na veci .....dekuji za odpoved uzij si hrani

multiplayer muzes hrat az po dohrani singl kampane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pro me zklamani bylo uzasny hledat psaci pasku do stroje...ukladat veci do bedny co se nevlezou do inventare...mixovat kytky atd......a to si dovoli napsat navrat ke korenum hry pro fanousky re1 atd.....pritom vsechny tyto veci mohli dat do hry ve forme tezsi obtiznosti.......diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbrane co nepoberes se ukladaj do vylepsovaci bedny spolu s vylopsenimi, ostatni veci co jsem nasel se mi dali do inventare, takze castecne to tak je, raid mod se odemkne jiz po dohrani prvnich 3 misich ale samozdrejme jen neco z nej, gamehous rozesilal jiz v pondeli ma to tak vosefofany ze jakmile dostane na sklad tak posila, nic tim neriskuje nema zadne narizeni ze hru muze prodavat az v oficialni den vydani pokud vim :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neodolal a objednal jsem si RE:R ve verzi s circle padem... Jsem zvědav, jak se mi to bude hrát s dvěma analogy... :-). Co vy ostatní už hrajete či nikoliv? Celkem se těším, původně jsem o RE neměl zájem, protože jsem nikdy žádnou RE hru nehrál, ale demo mě dost navnadilo. Přijde mi to jako pěkná akce s pořádným, tísnivým pocitem... :-) Mm, asi půjdu demo dohrát potřetí... :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha! Zapomeň na staré RE. Od dob RE4 tento žánr zcela zanikl, ale neřekl bych, že se celá série nějak zhoršila, mně přijde tato action hratelnost ještě lepší! Hru jsem si dneska koupil hned v první den prodeje. Je to skvělý zážitek, všechno se mi líbí, grafika, hratelnost je podobná jako u RE4, RE5, ale přece jenom se v této hře vyskytují i nějaké prvky ze starších Residentů. Příběh je trochu Off-topic, ale pro handheld to ujde, hlavně, že tam je! Komu se líbil RE4 a RE5, tak se bude líbit i tato hra. Doporučuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trax, díky za odpověď :-). To jsem tedy zvědav.

Dante, jojo, tak to jsme si to objednali stejně. Jsem zvědav, kdy to tedy přijde. Ze zavvi objednávám prvně :-).

Mimochodem, k tématu - Capcom udělal chybu v tisku obalu hry, podívejte se sami:

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/720248/resident-evil-revelations-box-art-typo-capcom-botches-packaging-once-again/

Podívejte se, jestli náhodou nemá vaše krabička tu samou chybu. Pokud ano, je dost možné, že v budoucnu budete moct hru prodat třeba na ebayi celkem draho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evropská verze žádnou tiskovou chybu nemá, na boční straně je tam totiž logo. Jinak, teď jsem si přečetl, že ten circle pad umožňuje lehčí střílení a pohyb najednou, což by mohlo ulehčit průběh hry, ale jako dá se to hrát normálně i s default contols. Jsem už v chapter 7 a musím uznat, že při hře můžete mít mini-srdeční-záchvaty, hlavně když 20 minut nevidíte žádného zombíka a pak najednou vyskočí z toho nejneočekávanějšího místa!:D Jak jsem už psal, tak příběh je trochu off-topic, ale je nice, že jsou i do takového příběhu zasahují alespoň někteří hlavní postavy série - Chris a Jill.

Taky originální bossové nezklamou, někteří jsou ale k*rva těžké :D

BtW skvělý pocit hrát hru, která vyšla včera, kterou si nezahrají Američani ještě pár týdnů, a ke které ještě neexistuje ani jeden walkthrough! :D Za celý život jsem tenhle pocit měl jenom u téhle hry a ještě Killzonu 2:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes konečně přišlo vytoužené RE:R i s circle padem... Musím říct, že se to s ním hraje výborně... Na dojmy si budete muset počkat, dnes měly u mě přednost spíše knihy a recenze knih, než 3DSko, ale brzy se do toho pustím :-). Sám jsem zvědav, jak se mi hra bude nakonec líbit. Byl jsem každopádně překvapen, že hra nezačínala stejně, jako demo... Demo pasáž v plné hře není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám dohráno :-). Příběh byl absolutně strašný, ale hra jako taková byla výborná. Sice jsem měl za to, že RE je hororová hra a RE:R strašidelné v podstatě ani nebylo (takový akčňák, no), hrálo se to výborně s absolutně úžasnou grafikou. Musím říct, že zklamaný nejsem ani trochu ;). každopádně tím, že jsem to dohrál, budu hru brzy prodávat. Případní zájemci buď PM, nebo sledujte bazarovou sekci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu