Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Šturmovik


Sunfig

Recommended Posts

Čus, řekl jsem si že vím že je zde pár nadšenců kteří létají na tomto skvělém simulátoru :love: proto bych rád zde udělal veškerou diskuzi o létání na Šturmech (1946,Cliffs of Dover) dále o modifikacích a letadlech. Já tedy osobně začínám létávat na il2 1946 + Ultra Pack 3 a RC4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ultra pack je super, ackoliv mnohem radsi litam hsfx (preci jen se na hyperlobby lita vic, asi kvuli stabilite).. takze mam 2 instalace 46, (s HSFX, a s UP3 RC4)...

edit: jinak uz jsme u toho jdu si udelat reklamu :lol: par videama z multaku ..

and
pouzitej jen movie maker, takze necekjte zadne zazraky :)

---

jinak na CoD ted vysel novej patch.. takze by to mohlo bejt o neco vic hratelny (ackoliv HC lidi si nastavej komplexni spravu motoru :P ) - a tim stejne ta hratelnost konci :lol:

par videii k codku, ty zabery jsou super

nebo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, :D no já chtěl původně létat na čisté 46 :oops: , ale nedostatek letadel a vlastně celková kvalita mě donutila stáhnout UP3 RC4 , tak se začínám učit na F-86 (ten její interiér :love:), jinak když jsme u těch reklam :lol: , odpoledne omrknu ty tvoje vidka všechna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se naucil letat cooperative pres hyperlobby a super.. ale tam se lita snad jen vyhradne HSFX .. :)

kdyz se tak nadtim zamyslim tak sturmi uz litam hooodne dlouho :-) (vlastne od roku kdy vysli uplne ty prvni... :lol: ) a asi jako jedna z mala her mi vydrzela tak dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Učím se přistávat na letadlovce a někdy to výjde někdy ne! Nějakou radu?! :) Už mě prostě sere nalétávat 5 minut a pak boom :lol:

tak rady urcite, zalezi letadlo od letadla..

staci vytahnout klapky na landing.. rychlost mit kolem 200km/h a mit kolem 20-30% tahu, to to ledalo udrzi zivy.. a zaroven nespadne... :? a da se s nim zhruba tak nejak manevrovat...

vic rad k tomu nemam, chce to grip a cvik.. jako ostatne vsechno a ono to casem pude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rady urcite, zalezi letadlo od letadla..

staci vytahnout klapky na landing.. rychlost mit kolem 200km/h a mit kolem 20-30% tahu, to to ledalo udrzi zivy.. a zaroven nespadne... :? a da se s nim zhruba tak nejak manevrovat...

vic rad k tomu nemam, chce to grip a cvik.. jako ostatne vsechno a ono to casem pude :)

No létám na F9F Panther (UP 3.0 RC4) a je to docela těžká mrška + často se zaseknou klapky (rada? :lol:), oproti např. F4F to je opravdu těžší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zasekavani klapek je zpusobeny vysokou rychlosti :)

proto je musis vytahovat pri nizsich rychlostech... ty jsou bud napsany v kabine nekde... (v realu urcite, ve sturmech to bejva z 90% taky) a podle toho se ridit.. pokud je vytahnes treba pri 400km/h .. tak se urcite seknou, pri 300km/h by to mohli vydrzet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zasekavani klapek je zpusobeny vysokou rychlosti :)

proto je musis vytahovat pri nizsich rychlostech... ty jsou bud napsany v kabine nekde... (v realu urcite, ve sturmech to bejva z 90% taky) a podle toho se ridit.. pokud je vytahnes treba pri 400km/h .. tak se urcite seknou, pri 300km/h by to mohli vydrzet..

No, to mě připomíná nehezký zvuk když se zatřese letadlo a podvozek pryč :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne to jsou dalsi limity, pri 400+ jde pryc i podvozek.. pokud ho vysunes..

pri vysokejch rychlostech (zalezi na typu letadla.. treba BF109 - 640km/h) ti to stremhlav poleti, a kdyz pritahnes.. tak ti to pretizeni nevydrzi konstrukce letadla a upadne treba kridlo (pokud to mas zaple teda :) )

btw> ten nehezkej zvuk je vlastne namahani konstrukce.. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne to jsou dalsi limity, pri 400+ jde pryc i podvozek.. pokud ho vysunes..

pri vysokejch rychlostech (zalezi na typu letadla.. treba BF109 - 640km/h) ti to stremhlav poleti, a kdyz pritahnes.. tak ti to pretizeni nevydrzi konstrukce letadla a upadne treba kridlo (pokud to mas zaple teda :) )

btw> ten nehezkej zvuk je vlastne namahani konstrukce.. :lol:

Jojo, to znám no takové situace, už jsem testoval střemhlav atd. :D (křídla v nedohlednu a jenom s trupem jsem padal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu