Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s multiplayer připojením


KingSton

Recommended Posts

Ahoj mám takový problém začnu asi tím prvním mam GOLD stahovat DEMA addony do her mužu ale multiplayer ve hrach mi nejde nenajde mi to hráče třeba ve froza 4 to hrače hleda a pak nakonec mě to hodi do lobby kde jsem sám to same třeba u Halo reach a co je zvlaštní tak jediné kde mi jde multiplayer je Battlefield 1943 na ostatních hrách ne ( testoval jsem asi na 8 hrách ) při testu na xbox připojeni mi to ukazuje vykřičník viz obrázek ZDE : http://img32.imageshack.us/img32/3415/img1346z.jpg Xbox mam trochu zvlaštně připojeny k internetu jelikoš mam doma jen wifi a muj stařičkej xbox nema wifi kartu tak je připojen přes PC kterej mu internet dává děkují předem za každou radu kterou sem napíšete :) ... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám xbox propojenej 35m kabelem s routerem, asi nejjednoduší řešení, kabel stojí pár kaček. nebo si koupit WIFI adaptér k xboxu.

třeba zrovna u forzy ma dost lidí problémy s multiplayerem, je potřeba otevřít porty na routeru, povolit upnp atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu