Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Orig. HDD nebo ext. HDD?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

proste ti to rikam! je to odzkouseny ze hry neberou DLC z externiho disku ale pouze z interniho! forza, batman, mafia 2, BF3 HD pack.. proste cokoliv! musi to bejt na origo internim disku. trapil sem se s tim hrozne dlouho. a externi na format FAT32 a bude vse slapat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dlc je co? :cry: Nějaké updaty ke hrám atd ? Potřebuji je k hraní? Pokuď je to trapný dotaz tak mě nebijte. :)

dlc jsou pridavky do her, pridavky k mafii ty 3, stahovani balicku aut do forzy, HD pack k battlefieldu, na jednych stranch je plno dlc.. vetsinou to proste nejak obohati hru :) k hrani je nepotrebujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám další problém.:cry: Jak sem psal výše hdd jsem rozdělil na 800gb ntfc a 200gb fat32. Ale když připojím hdd k xboxu přes usb tak mi xbox nabízí formát hdd.To bych nerad,protože na té ntfc části mám filmy atd. Podotýkám,že rgh ještě nemám,připravoval jsem si jen externí hdd.Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu