Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 1 hry do xbox360,navod


Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja nevím, udělal jsem vše co tu bylo psane..smazal org.Compatibility(zalohoval starý)hry jedou krom Black..ten jede ,ale když dám v menu hry start,tak tma a jenom zvuk..ale když chci vyskočit do dashboard..tak to háže error x 5829.0 bez toho b.1... co tu píšou ostatní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at zkousim co zkousim, tak mi to spustit nejde a ty chybove kody, ktere to pise vam, mi to nepise. Vypise to jenom:

This original game is not supported on your Xbox 360 console. An update to support this game may be available. For more info, go to www.xbox.com/games.

Uz fakt nevim, co bych vyzkousel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAVOD JAK HRAT HRY S XBOXU1 NA X360 :psp: NEJDŘIVE SI STAHNETE SOUBOR COMPATIBILITY http://www.uloz.to/12822756/xbox1-games-o-xbox360-rar,TENHLE SOUBOR DATE DO XBOXU MISTO PUVODNIHO(TEN SI RAČI ZALOHUJTE) PŘES FTP,NEBO FLEŠKU,.NAJDETEHO VE SLOŽCE HddX,COMPATIBILITY.NYNI RESTART XBOXU. POKUD MATE STAHLOU HRU PRO XBOX1,MUSITE JI PŘEVEST PROGRAMEM ISO2GOD,A NASLEDNY SOUBOR KOPIROVAT DO SLOŽKY KAM DAVATE HRY,U MNĚ Hdd1,content,A MUŽETE PAŘIT :D ,(hry jsem skoušel s original iso hry pro xbox1 ,např crash nitro,bmx xxx,žadne upravene )

Diky - dost dlouho jsem se s*al s tim, jak rozchodit Futuramu a konecne to vali! :)

EDIT: Tak sice to vali, ale co jsem to nainstaloval a zahral si, tak mi pri startu vytuhava FSDcko... :-/ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu