Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 1 hry do xbox360,navod


Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jestli nemáš origo hdd tak je jasný že tam nebude, je potřeba ten oddíl vytvořit tímhle "HDD compatibility partition fixer" odkaz na stažení najdeš na googlu. Jen si raději zálohuj obsah hdd1 do pc, píšou sice že to může smazat jen ten oddíl s hddx ale mě to celej hdd rozhodilo takže jsem nakonec stejně musel formátovat ale to důležitý (oddíl hddx) tam zůstalo i po formátu :)

btw, abys ty složky viděl je myslím ještě potřeba povolit zobrazování v nastavení fsd, nebo jestli připojíš hdd k pc a hdd otevřeš třeba přes xtaf tak to uvidíš bez problému, ale musíš tam ten oddíl mít vytvořenej :)

btw2, pokud máte vga kabel a vyhazuje vám to tu hlášku že vga kabel nepodporuje pal50/pal60 nebo jak to bylo, stačí si vyčíst nand a změnit region konzole na ntsc. It works for me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Po posledním update Dashboard na 14719 mi nefunguje XBOX1 emulátor. Zkoušel jsem i re-formát HDDx partition...

Když udělám re-formát, hlásí mi pak XKO1 hry tu chybu chybu X:5805.0 B: 1884.0 nebo co, když tam přehraju upravené COMPATIBILITY, při spuštění XK1 hry mi naskočí XKO1 logo, ale celé to zamrzne a jde to jen manuálně vypnout.

Do update Dashboard mi to běhalo, neporadí někdo, co s tím ?

Díky, DvB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Zdárek , mám problém . Chci jsi nainstalovat emulátor ale k tomu potřebuju abych viděl tyto dva adresáře . V FSD 3 jsem si povolil pokročilej file manager ale ani v XeX menu či FM je nikde nevidím . Po připojení k PC přes FTP je to stejné . Nějaké řešení ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
NAVOD JAK HRAT HRY S XBOXU1 NA X360 :psp: NEJDŘIVE SI STAHNETE SOUBOR COMPATIBILITY http://www.uloz.to/12822756/xbox1-games-o-xbox360-rar,TENHLE SOUBOR DATE DO XBOXU MISTO PUVODNIHO(TEN SI RAČI ZALOHUJTE) PŘES FTP,NEBO FLEŠKU,.NAJDETEHO VE SLOŽCE HddX,COMPATIBILITY.NYNI RESTART XBOXU. POKUD MATE STAHLOU HRU PRO XBOX1,MUSITE JI PŘEVEST PROGRAMEM ISO2GOD,A NASLEDNY SOUBOR KOPIROVAT DO SLOŽKY KAM DAVATE HRY,U MNĚ Hdd1,content,A MUŽETE PAŘIT :D ,(hry jsem skoušel s original iso hry pro xbox1 ,např crash nitro,bmx xxx,žadne upravene )

Ahoj nevite někdo když mi nejde to smazani a nakopirovani compatibility a ani změna rozliseni na hdmi kabelu?...dik

Upraveno uživatelem lukstolda
re
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Lidi všechny hry mi jdou jen GTA SA ne ... Eroor a.k.a. "x:5829.0 b:5829.0" , hledal sem na netu něco sem našel ale nějak si s tím nevím rady.. viz:..

GOT IT WORKING NOW! smile1.gif link to GTA GOD RIP (http://www.xbox360iso.com/mf-gta-san-t564535.html) USE GoD2ISO to convert the GTA SA GOD file to iso and then extract the files in a folder. Replace the default.xbe with this one (http://thepiratebay.se/torrent/3518686/) then transfer to xbox hdd. Always hit the default.xbe to play it. I use FSD filemanager

Stahnou se 3 party rozbalim a mám tam rip hry....podle toho co sem četl tak to chápu tak že máms táhnout ten patchlej default.xbe nahradit ten co se stáhl v partech a pak to celý dát do isa a převéct na god ne? ...bohužel ISO2GOD mi to vytvořený iso nebere... nevíte někdo jak na to, popř. jiná rada? Díky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal som to podla toho navodu, vypise mi toto neviete co stym?.. create file erroris 2 device doss not exist or does not have a sector size compatible with 4k buffers. please note changers will not become active console has been powered off and rebooted. brought to you by xedev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu