Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Juiced 2


Jakator

Recommended Posts

ja sem ted ve trojce a fakt nechapu co to po me chce, neco s tim PROTOTYPEM, nevite nekdo co mam mit s autem abych to moh jezdit?? jinak ty continues drifty uz za tech 200 tisic nechapu jak muze nekdo udelat, ja za celou dobu co to hraju udelal nejvic neco pres sto tacu na jeden smycek,.. fakt nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

to petersss: hele, kdybych ti poslal na icq muj save(2. liga) udelal bys mi ten promotion, chce to 750 tisic endurance drift.. :( ja neudelal ani 80 tisic,... :) drifty jinak umim sakra dobre, ale ty endurancy fakt ne

jinak me se nejvic libi na drifty dodge charger z roku 1969

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, jak muzete takhle driftovat? Kdyz jsme mel nissan 200sx, driftovalo to radost pohledet, ale na dalsi uroven jsem si koupil skylana a nedam ani ten quest, abych ve dvou zavodech udelal 100 000....:( Nejaka rada...???:lol:

nebrat si auto s náhonem na všechny kola například :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, jak muzete takhle driftovat? Kdyz jsme mel nissan 200sx, driftovalo to radost pohledet, ale na dalsi uroven jsem si koupil skylana a nedam ani ten quest, abych ve dvou zavodech udelal 100 000....:( Nejaka rada...???:lol:

A trénovat.Musíš to prostě vychytat.Já třeba když to hážu z jedné zatáčky do druhé tak lehce štrejchnu o brzdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze mi niekto vysvetlit preco nemozem ist do niektorych zavodov? Pise tam ze "nemam upgradnute auto na posledne prototype mode" ale pritom mam... nechapem...
Tohle je těžký vysvětlovat-sám sem to moc nepochopil.Dám příklad.Jedeš třeba 3 ligu a v ní musíš mít otevřený všechny prototypy(power,nitro......)A pak musíš mít auto který má maximální ligu 3.Chápeš to??????
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze mi niekto vysvetlit preco nemozem ist do niektorych zavodov? Pise tam ze "nemam upgradnute auto na posledne prototype mode" ale pritom mam... nechapem...

je to pomerne jednoduchy, ale tezky na vysvetleni... :) ses treba v druhy lize a chces unlocknout nakej ten prototyp zavod... Tak si koupis auto, ktery ma maximalni ligu 2 a jdes do modifikovani a tam do tuningu a tam vidis misto obvyklejch prazdnejch ctverecku nektery vyplneny takovym ozubenym koleckem-to kup a mas ten prototyp... ;) jinak pokud je to presrtly, staci to unlocknout tim "unlockovacem" co vyhrajes v nakym zavode, nekdy vyhrajes visual a nekdy performance, tak tim... ;) snad si to pochopil :)

EDIT: tak tohlencto fakt nechapu: http://video.aol.com/video-detail/juiced-2-drift-endurance/2748702304 u me ten borec neni normalni ... 8):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me je porad nej tunerska hra MC3.Ale jestli tohle je lepsi nez MC3 tak bych si ji poridil.Vim ze jednicka Juised byla totalne o h....

na mc3 sou vyborny ty modifikace, ale jizda a zavody samotny se juiced 2 dve nevyrovnaj

tak u me je tohle totalni magor: http://www.youtube.com/watch?v=T1R8tQlHTK4&eurl=http%3A%2F%2Fvideo%2Eaol%2Ecom%2Fvideo%2Ddetail%2Fjuiced%2D2%2D50000000%2Ddrift%2Dcombo%2D%2Dachievement%2F196273071

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu