Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na Flashnuté PSP & PS Store & WiFi


123midur

Otázka

Zdravím

Mam Flashnuté PSP GO! a mam 2x otázky:

1) Potřeboval bych se zeptat jestli se s tím nic nestane když se připojím na PS Store, z WiFi nebo z PC programu Media GO

Jako jestli se třeba PSP nezačne samo updatovat abych o ten Flash nepřišel...

Nebo aby se mi třeba ten Flash sám nesmazal z PSP...

Mam tam 6.60 Pro-B10 nebo jak to je...

2) A jinak jsem se chtěl zeptat mam v tom PSP jak jsou hry tak 3x Ikony na Flash a to...

CIPL Flasher Pro-B

660 Pro-B Fast Recovery

Pro-B Updater

Co ty věci přesně dělají?

Když se mi vybilo PSP neměl jsem tam stažené hry, ale když jsem klikl na Pro Updater a dal 2x (X) tam se to Flashlo samo a už tam byli...

Mohl by mi někdo tyto 2x otázky zodpovědět?

Děkuju moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Ne neboj se, na PS Store se můžeš připojovat jak chceš, můžeš klidně hrát i multiplayer hry, nic se ti neupdatuje, ani tě nikdo nezabanuje.

2) CIPL Flasher Pro-B - Je to permanent patch (když se nainstaluje, tak po velkém vypnutí, vybití PSP se CFW nesmaže), je určený jen pro staré PSP 100x a 200x - můžeš ho klidně smazat

660 Pro-B Fast Recovery - slouží k rychlému spuštění CFW, protože PRO B10 je takzvaný dočasný firmware, který je uložený na paměti RAM a po tvrdém vypnutí PSP (dlouhé podržení vypínače, úplné vybití baterky, vytažení baterky) se smaže takže je ho nutné znovu spustit - to byl tvůj případ, jelikož se ti to vybilo, tak se paměť RAM vymazala a CFW s tím no a k tomu aby jsi nemusel ten CFW znovu instalovat přes PRO UPDATE, tak spustíš tento Fast Recovery (je to něco třeba jako když máš na PC zástupce na ploše, místo aby jsi lezl pořád do složky se hrou a tam to spouštěl, tak spustíš tu hru přes zástupce)

Pro-B Updater - instalátor samotného CFW - můžeš ho klidně smazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No takhle, aby jsi tam měl CFW napořád, tak musíš downgradovat na firmware 6.20 http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-60-6-39-na-6-20-i-09g-update-4-9 a pak si tam musíš dát 6.20 PRO B10 Permanent http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-b10-aktualizace-8-12-2012 . Jinak 6.60 na PSP Go nejde dát nastálo. Pokud ti ale stačí mít dočasný CFW, který budeš po restartování PSP muset znovu nahazovat, tak si tam nech ten 6.60. Smazat můžeš to CIPL (to je pouze pro staré PSP fat a slim) a smazat můžeš ten PRO B UPDATER, ten fast recovery tam nech (pokud restartneš PSP, nebo se ti třeba vybije, tak ho spustíš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud ti ale stačí mít dočasný CFW, který budeš po restartování PSP muset znovu nahazovat, tak si tam nech ten 6.60...

To znamená to jak jsem psal v ůvodu Topicu? Ten 2x (X) a mam to tam z5? To je ono? A nevadí to ničemu v tom PSPčku? Mě to nevadí vůbec když to budu nahazovat...

A jěště něco když nebudu chtít aby se Software v PSP neupdatoval tak se updatovat nebude?

Cituji z manuálu:

Aktualizaci můžete provést jedním z těchto způsobů:

Aktualizace systému

Proveďte síťovou aktualizaci připojením k internetu

pomocí funkce bezdrátové sítě systému PSP™.

Zvolte (Settings) (Nastavení) (System Update)

(Aktualizace systému).

Aktualizace prostřednictvím PC

Pomocí PC stáhněte aktualizační data z internetu, abyste

mohli provést aktualizaci. Podrobné pokyny naleznete na

webových stránkách http://eu.playstation.com/psp

Pouze pokud to udělam ručně se bude Updatovat? Já se právě bojím že když ho píchnu na WiFi tak se sám začne Updatovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bože já už fakt nevím, jak ti to mám vysvětlit, to jsi tak s prominutím bl*ej, že to nechápeš? Tím tvým "Ten 2x (X) a mam to tam z5?" se to nedělá, už jsem ti to vysvětloval 2x, na to se používá ten FAST RECOVERY to tvoje je PRO UPDATE, a to můžeš odstranit. Takže ještě jednou spouští se to znovu tím FAST RECOVERY. A ne, nic se ti updatovat nemůže, neupdatuje se ti to, když se připojíš na wi-fi, když půjdeš na PS Store, když budeš hrát online, když sám nebudeš chtít. A stejně, je to jedno, protože máš na PSP fw 6.60 a to je nejnovější firmware, který je, takže by ti to stejně ukázalo, že není třeba aktualizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bože já už fakt nevím, jak ti to mám vysvětlit, to jsi tak s prominutím bl*ej, že to nechápeš? Tím tvým "Ten 2x (X) a mam to tam z5?" se to nedělá, už jsem ti to vysvětloval 2x, na to se používá ten FAST RECOVERY to tvoje je PRO UPDATE, a to můžeš odstranit. Takže ještě jednou spouští se to znovu tím FAST RECOVERY. A ne, nic se ti updatovat nemůže, neupdatuje se ti to, když se připojíš na wi-fi, když půjdeš na PS Store, když budeš hrát online, když sám nebudeš chtít. A stejně, je to jedno, protože máš na PSP fw 6.60 a to je nejnovější firmware, který je, takže by ti to stejně ukázalo, že není třeba aktualizovat.

Ne blbej fakt nejsem - ale ano nechápal jsem to jelikož nemam s PSP moc velký zkušenosti, tak hned na mě nemusíš útočit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu