Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zkonvertovat LT 3.0 .iso na LT 2.0 .iso


Recommended Posts

Jak zkonvertovat LT 3.0 .iso na LT 2.0 .iso

Co potřebujeme:

1. Tvoje LT+ 3.0 .ISO. Na obrázcích je použita verze Gears of war 3.

2. Xbox Backup Creator (poslední verze)

http://czshare.com/2564342/Xbox-Backup-Creator-v2.9.0.350.zip

3. Ap2.5 LT+ 2.0 data

http://czshare.com/2564346/topology+for+lt2.0.bin

Jak patchovat:

To je abgx360 log z mého ISO které jsem do něj vložil (GoW3)

pYe0a.jpg

1. Otevři Xbox Backup Creator a jdi na ‘IMAGE TOOLS’ tab.

2. Klikni na ‘INJECT’ pod ‘ACTIONS’.

3. Klikni ‘ AP 2.5 SECTOR’.

4. Najdi tvé ISO a otevři ho.

5. ted se tě zeptá na procházení k .bin file. Takže najdi a otevři Ap2.5 LT+ 2.0 data soubor který jsme stáhli ve třetím bodě v „Co potřebujeme“.

6. Pokud se objeví zpráva v XBC která říká, AP25 sektor soubor aplikován na sektor LBA 16 608, pak to znamená, že ISO je opravené. (viz obrázek níže).

f17lX.jpg

Pokud chcete potvrdit, zda byla oprava ISO úspěšně provedena, spusť abgx360 1.0.6, ale zrušte zaškrtnutí "VERIFY IF STEALTH PASSES".

To je můj abgx log po opatchování hry na LT+ 2.0

hEdPP.jpg

Mějte na paměti, že pokud uvidíte "disc unsupported" zprávu, která znamená, že vaše konzole prostě nedokázala ap2.5 přijmout, snažte se nedostat tuto zprávu několikrát za sebou, jinak to bude určitě flag Xboxu. Já bych ještě doporučil, abyste si Xbox oflashovaly na LT+3,0 máte jistotu že vám půjdou všechny .isa které teď vycházejí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Převzato z Xboxpirate

Dal jsem to sem, protože by se to mohlo někomu hodit, snad za to nebudu zlinšovanej. Sám jsem to odzkoušel na Final Fantasy XIII-2 a fungovalo to. Funguje to ovšem jen u her s XGD3 ne s XGD2

Ještě je tam dodatek že to zřejmě nefunguje pokud:

1. Tvůj Xbox je na Dashboard 2.0.14699.0

2. Nebo tvůj xbox je na Dashboard 2.0.13604.0 který je po Silent Updatu od MS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc diky,zkusim to.Takze kdyz mam lt 2.0 coz jsem flashoval nekdy v listopadu a zas dalsi flash je vyzadovanej?Lt 3.0 jo,a update dashboardu u her s lt3.0 neni?Mam dash 13604.0 a silent update probeh tezko protoze na live nechodim,takze by mi to melo jit?Moc diky za odpoved,cekal jsem na novy hry a ted jsme v soku ze je potreba opet flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím,že je to můj problém,že neumím nijak dobře ang., ale mohl by někdo prosím ty body napsat česky?Nerad bych něco spletl.děkuji.a ještě dotaz.Dnes už jsou přece všechny hry na XGD3,ne?

Není to tvůj problém, jsme české forum a tutoriály na foru mají být v češtině. Tímto žádám autora o cz verzi, jinak bude smazán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tvůj problém, jsme české forum a tutoriály na foru mají být v češtině. Tímto žádám autora o cz verzi, jinak bude smazán.

Tak jsem to stihnul, snad to je srozumitelný, i když řídit se jen podle obrázků a downloadu tu bohatě stačí :) ... ale díky za upozornění Romiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak metala jsem si zahral jednou,pokazde to napise play game ale obraz disku ne.Zkusil jsem to na kingdoms of amalur,take bez uspechu.Jednou ze sta se to nacte,kazda jina hra jde hned.Funguje to nekomu bez problemu?Kdyz jsem se dival na vypis patchnuteho kingdoms na lt 2.0 tak v abgx nebylo vubec ze topology data is blank jak je nahore v navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel oba linky na stažení jsou dead. Prosím o reup někam kde to vydrží chvilku....

btw: zkoušel někdo další to nové MGS převést? Nějak mi docházej DVD, tak to nechci do♥♥♥♥♥♥ jen na MGS.

Reuploadnuto na czshare.

Já už takhle mám MGS , FF XIII-2 , Kingdoms Of Amalur Reckoning , NeverDead , Soul Calibur V ... vše funguje naprosto v pořádku.

ALE JAK UŽ JSEM ŘÍKAL, TAK POKUD LEZETE NA LIVE NECHTE SI UDĚLAT LT 3.0, PROTOŽE TADY JE VELKÉ RIZIKO FLAGU !!!

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to stejně nejde. :(

screeny z abgx

img_1328372287_1.jpg

img_1328372287_2.jpg

Xbox Backup Creator mi vyhodil stejnou hlášku jako autorovi topicu, tak jsem to vypálil a stejně mi to v xboxu píše disc unsupported. :(

btw: poprvé, než jsem to vypálil mi abgx hodilo to samé jako autorovi topicu, jeden řádek byl červený...

druhé dvd v hazjlu ♥♥♥♥♥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, přiznám se, že ten abgx vůbec nepoužívám, použil jsem ho tak 3krát za celou dobu co mám xbox (2-3 roky).

Našel jsem si tady topic a nastavil podle toho, takže jsem to dal na Level 3. Že já jsem to vůbec tim projížděl a nevypálil rovnou. Tak co teď, když je tam ten autofix a já už nemám rary? Musim to stáhnout znova a zkonvertovat na LT 2.0 a vypnout autofix a projet v abgx nebo to jenom zkonvertovat znova?

Potřeboval bych to už konečně vypálit tak, aby to fungovalo, mám poslední DVD: :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat...právě se pokoušim vypálit The darkness 2 tímto způsobem... jak je v návodu napsáno že se má vybrat ISO a hned po tom ten soubor "topology for lt2.0.bin" a napíše to dole v tom rámečku "AP25 sektor soubor aplikován na sektor LBA 16 608" což je zatím vše v pořádku...ale moje otázka zní - můžu pak rovnou celý ten program na konverzaci zavřít nebo s tím mám dělat ještě něco pak dál? můžu to celý zavřít a rovnou vypalovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, díky za radu, jdu to zkusit...vypaluji to ted už podruhé protože před tim mi to psalo na xboxu nečitelný disk...normálně se mi ukázalo Play game a i obrázek se ukázal, tak jsem to nainstaloval na HDD a pak to stejně nešlo...před tim jsem to projížděl v ABGX ale asi to nemam správně nastavený, tak jsem to ted udělal bez projetí v ABGX

EDIT: Bomba! tak už to funguje! Všem doporučuji to jen project tim konvertorem a na ABGX se vykašlat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu