Jump to content

tombkiller

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About tombkiller

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale když nemám peněženku a platím pouze kartou tak ten rozdíl zůstane jim né?
 2. Aha,takže tak je to.Jsou to ale k..vy.Takže věci co tam jsou třeba za 70-80 kč tak tam automaticky stojí 150 .Dobře vědět.Dík.
 3. Kupoval jsem si v akci hru Unravel za 136 kč,platba debetní kartou,avšak z účtu mi bylo odečteno 150 kč.Nevíte někdo v čem je problém?
 4. Hru jsem koupil nekde na bazaru,a v menu nastavení mám jenom eng a rus,nevíte ,dá se tam někde přidat čeština?
 5. Chci se zeptat, jestli ti co to hrají na flashnuté konzoli jim taky nejde nainstalovat dvd 2,3,4.Dvd 1 normálně nainstaluji,chci hrát, chce to po mně dvd 2, ale nikde mi to nenabídne možnost nainstalovat dvdčko,tak to tam vložím a normálně hraju ,ale jedu to z mechaniky.Ani v dashboardu to nenabízí možnost instalace,pouze play now.Nevíte jestli je to problém u mně,nebo vlastnost té hry?
 6. Takže asi příště bude lepší založit téma "budoucí začátečník s rgh"?No tak to bude na fóru zase bordel s tématy ,si myslím.Myslel jsem si ze je lepší se zeptat v podobném tématu,než zakládat nové.pro příště už vím.
 7. Proč píši do téhle sekce?Protože mám opravdu jenom flash a jako zakladatel tohot tématu si chci také pořídit rgh ,takže asi proto.Jinak všem díky za objasnění.
 8. Chtěl bych se taky k tomuto tématu něco zeptat.Jakým způsobem dostanu hru na svůj hdd na xboxu,myslím tím že když si to vypálím na dvd,pujde to normálně nakopírovat(nainstalovat) na hdd?I když mám jenom flash lt 2.0.Stačí jenom to iso klasicky výpálit a nic nepřevádět,jak jsem četl výše?
 9. Mám pujčený kinect a chce to po mně aktualizaci ,ale mám strach že když jí povolím tak mi nepujdou ostatní hry.mám db 13599 flash lt 2.0.Hry jsem převáděl ,teda ty novější co fungují s lt 3.0 na lt 2.0 a bez problému ,ale mám strach že po updatu mi nepujdou.Můžu to s klidným svědomím povolit,nebo raději ne?Díky za reakce.
 10. Nikde jsem tu nenašel podobné téma ohledně převodu lt 3.0 na lt 2.0 kromě návodu,který je tady:http://console-forum.net/tema/137761-jak-zkonvertovat-lt-3-0-iso-na-lt-2-0-iso , ale je už uzavřen.Domnívám se že, by toto téma mohlo být užitečné,jelikož si myslím že touto cestou se taky vydalo mnoho uživatelů, než donekonečna nechávat přeflashovávat svůj xbox. A ted k problému:s převodem problém nemám všechno vždy proběhne v pořádku včetně vypalování , hra jde normálně spustit a v pořádku funguje ale obtíže nastávají když hru chci nainstalovat na hdd.Nainstalovat prostě nejde ,po nejaké době se instalace přeruší a napíše to něco o tom že je nečitelný disk,bohužel mi to dělá u každé překonvertované hry (syndicate,darkness,atd) Neví někdo v čem by mohl být problém?
 11. Tak jsem stáhnul darknes2,převedl podle návodu na lt2.0 a hra jede ok,ale nejde nainstalovat na hdd,je to problém těch překonvertovaných her obecně,nebo jenom můj?
 12. jsem z opavy a co vím tak nejblíž co si mužeš nechat udělat flash je v ostravě už jsem tam byl dvakrát,viz mapa flasheru.
 13. s tím jsem problémy neměl,ale jak jsem byl už v tom městě,tak se mi po ukončení jedné mise dal samozřejmě autosave ale po načtení jsem na obrazovce neměl žádné textury prostě jenom nějaké čmouhy a pomalu jsem umíral ,a tak popřád dokola takže jediné řešení jsem viděl začít hrát hru od znova,celkem naštve když máte odehráno nějakých 10 h čistého času.:cry:
 14. potřeboval bych pomoct,něco se mi asi stalo z uložením nebo co.je to v act 2 chapter 7 .je to poté co se v těch kanálech vypořádate s tím tlustochem,pak se musíte dostat z toho kanálu a ocitnete se někde v city hall nebo nevím přesně, ale mi se objeví celá černá obrazovka na konci nějaké světlo a život pomalu ubíha až zemřu a tak pořád dokola,nejde chodit nejde se nikam dostat,přitom dole na mapce mám zobrazenou cestu k cíli a délku v metrech ale vůbec to neubíhá.stalo se něco podobného někomu?bohužel hra používá autosave takže to vypadá že jsem zkončil.zkuste mi někdo nějak poradit,hru jsem zkusil i odinstalovat a hrát z dvd ale je to to samé.
 15. nikde to tu ještě nezaznělo,tak se ptám ,je opravdu nutné ke spuštění hry aktualizovat dashboard na nejnovější,nebo to jde přeskočit?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy