Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Internet ADSL problém prosím poradte :(


carny

Recommended Posts

Čau všem, stěhovali jsme se, a dnes u nás byl technik přepojit internet. zdířku, aby nám internet šel na dané adrese.

Řekl, že až internet zapojíme tak okamžitě půjde že je aktivní. Ale co se nestalo. Internet nešel, jen se zobrazilo "Neznámá síť". Malý vykřičníček u připojení mám také. Ale na modemu vše svítí jak má.

Windows občas zahlásí "Je možné, že internet. připojení vyžaduje přihlašovací údaje. Kliknutím otevřete prohlížeč" Ovšem to když udělám, tak mi Mozzila zahlásí jen že není k dispozici internet. Když zadám do prohlížeče 10.0.0.1 tak se dostanu do administrace ale tam nevím jak dál.

Volal jsem na T-Mobile podporu, a tam mi jen řekli že mám počkat do zítřka. Ale já do zítra čekat nemůžu. Je to důležitý. A navíc když ten technik řekl že mi internet půjde.

Prosím poradte, kdo mi poradí, dostane pusu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu