Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nezobrazuji se mi ikony


Recommended Posts

cus mam problem ve fsd xbox360 games se mi nezobrazují ikony, i kdyz je stahnu pomocí refresh artwork tak se mi sice objeví na obalu dvd ale jak mile s toho vyjedu a zese zpatky tak missinc cover.. a u malejch ikon pise loading. kdyz se napichnu do fsd prez comp http tak tam normalne sou... dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

taky mi to dela jsem regnutej prihlasenej a nic novy tam nejsou nektery ale kdyz si najedete na stranku s obalama vyhledate ten co potrebujete a date send to xbox mam ho na stejny siti jako pc tak se mi to normalne odesle do xka a mam ty obaly tam aspon prozatim to takhle jde ty stary tam mam porad jen co jsem tam daval novy hry

edit: tak poznatek zrejme je to spatne napsanym lunch.ini

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ze bud prepises lunch ini pres ftp v xku (respektive nakopirujes z xka do pc prepises a das zpet) a tuto polozku z true na false nebo spustis instaler dashlaunche s ini souborem a nacvakas ovladacem jak to chces nastavit

a kterej ten radek se prepisuje na false? xblaexitdash = true?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[QuickLaunchButtons]

tempport = 7030

temptime = 10

BUT_A = IntMu:\FSD2\default.xex

BUT_B = UsbMu:\FSD2\default.xex

BUT_X = Usb:\FSD2\default.xex

Default = Hdd:\FSD2\default.xex

[Plugins]

[settings]

bootdelay = 0x2A

Region = 0x7FFF

fakelive = True

xhttp = True

signnotice = True

remotenxe = True

liveblock = True

exchandler = False

noupdater = False

nohud = True

nosysexit = True

dvdexitdash = True

regionspoof = True

fatalreboot = True

fatalfreeze = True

contpatch = True

pingpatch = True

nxemini = True

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to tak nedelej dej si na flashku dashlaunch 2,32 a samplelunch.ini to prepis na lunch.ini najdes ve slozce s dashlaunch pripoj k xku ve file manegeru spust default.xex z dashlaunch instaleru a postupuj podle instrukci jen ctes a mackas a b podle toho jak to chces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze sem vytahl z xka flesku pripojil k pc a mam tam slozku dashlaunch a v ni mam soubor info_lauch.ini a ten mam prepstat? pak tam mam slozku instaler a tam mam soubory default.xex a launch.ini ale v tom mam napsano jen tohle :

Default = Usb:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch=false

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to tam toho moc teda nemas

tak to info ini dej misto toho tvyho v instalatoru prekopiruj do nej default cestu pro fsd z tvyho launch ini uloz a prejmenuj z info-launch.ini na launch.ini a pak jak jsem psal spust to z managera nebo xexmenu

tohle abys mel v tom novym

Default = Usb:\fsd2\default.xex

tva cesta k fsd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu