Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 4


DropTheBomb

Recommended Posts

Dobrý den,hele koupil jsem si jednoznačně PS3,ale jsem slyšel že PS4 by mělo vyjít na trh někdy v roce 2012,koukal/šmejdil po netu a tyto informace našel.Je to pravda?

http://nhl.hrajto.com/vydani-playstationu-4-se-blizi.a38.html tady je že se blíží.

http://www.zing.cz/novinky/6894/dockame-se-playstation-4-uz-za-18-mesicu a atd.

Udělal jsem chybu že jsem si koupil PS3,nebo chybu jsem neudělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chybu si neudělal už jenom proto že kupovat novou konzoli při vydání (pokud nejsi opravdu fanoušek) se moc nevyplácí. Je drahá, her je málo a jsou většinou mizerný. PS3 ještě nabídne hodně zábavy a hodně kvalitních titulů.

2012 těžko já odhaduju Q3-Q4 2013 a to jsem ještě celkem optimista. A třeba nevyjde vůbec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nová generace bude určitě. Jenže teďka jsou už ty technologie úplně o něčem jiným. Přechod z PS1 na PS2 (i z PS2 na PS3) byl prostě jenom o výkonu, grafice, hry byly propracovanější atd. Jenže teď se do toho cpe 3D, pohybový ovládání, dotekový ovládání apod. Přijde mi, že už jenom kůli těmhle technologiím může bejt nová generace propadák, protože to lidi neosloví a přitom je to na těch technologiích postavený. Mě osobně z 3D bolí oči a move mě nikdy nechytlo, prostě na to nejsem. Takže já od nový generace očekávám full hd hry, propracovanější hry a lepší ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja osobne mam ocekavani jen na vykon, 3D me moc nebere, pohybove ovladani taky ne, s ovladanim uz asi nic neudelaj a covialne uz jsou konzole na dost vysoke urovni....

K

rom toho na 3D pak clovek stejne musi mit televizi, move bude porad jen doplnkovym hardwarem, takze verim ze v tomhle ohledu, kterym se vydava nintendo se u Sony a Microsoftu moc nesetkame....nebo je to spis zbozne prani, me bude holt stacit, jen kdyz budu mit audiovizualni orgasmus ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak malo lidi chce neco dokupovat.25% si to koupi protoze to chteji ale 75% jsou spokojeni s tim ze maj na hry.

Taky cekam spis na novy HW nez neco jako bylo wii nebo kinect.(popr 3D obraz) Tenhle rok nebude ale jinak cekam od pristiho roku (oznameni) .

Vita sice prodelala ale Playstation je silná herni znacka proto cekam minimalne jeste jednu konzoli ( nemeli delat to novy PSP ! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem rozhodne proto aby to bylo zamereno smerem na vykon, protoze pohybove "blbosti" typu kinect a move se daji dodelat jako dokupovatelny hardware, coz je vyhoda v tom ze ne kazdy to vyuzije a zbytecne by to pak zvedalo cenu konzole..... navic je to jistejsi, spousta HC hracu jde stejne jen po grafice a zacileni na casual hrace jde resit jak jsem psal dodatecne, navic vsechny tyhle "revoluce" v hrani jsou dost riskantni, viz. intendo, ktere to uz zene moc do hloubky a bojim se ze s timhle pristupem brzy narazi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jednoznačně jsem teda chybu neudělal,že jsem si koupil PS3.Jak jsem si to tu vše četl+tak neudělal sem chybu.

+Prosím vás jaký je nejlepší ,nejkvalitnější ovladač pro PS3?

+Ještě nejlepší,nejkvalitnější HDMI kabel.Moc se zatím v tom nevyznám tak jen prosím odkazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejej, to jsou mi odborníci zase... :-) Samozřejmě není třeba kupovat drahé HDMIčka, ale rozdíly v nich jsou, např. http://www.alza.cz/samsung-cy-shc7020-d241567.htm je výborně odstíněn, má opravdu pozlacený konektor (ne jako http://www.alza.cz/hdmi-v1-4-hdmi-m-hdmi-m-single-link-zlacene-konektory-stineny-2m-d161695.htm, který je pozlacen klasickou barvou), je robustnější atp. U PS3 se to absolutně nepozná, ale jsou třeba lidé, kteří mají zvukové sestavy za desítky až stovky tisíc, televize jakbysmet, mají to propojené s tunou věcí a vzhledem k tomu kolik kabelů u sebe mají, tak se mohou rušit (a ruší, pokud nejsou kvalitně odstíněné), čili ano, je blbost k PS3 kupovat drahý kabel, ale aby tu dokonce moderátor vykládal takové hlouposti, jako že všechny ty kabely jsou shodné, akorát prodejce na tom vydělá více, to je opravdu smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano a clovek ktery ma repro soustavu za stovky tisic, tak se bude ptat zda si ma koupit kabel za 150,- nebo za 500,- ... endhalf :)

a propo kabel je kabel, a kabel bud funguje a nebo nefunguje, zadny jiny zpusob fungovani neni, hdmi aby fungoval jako hdmi musi byt udelany dle norem pro vyrobu hdmi kabelu a je jedno z kabely v nem jsou. Pozlaceni ma mozna vliv na oxidaci ale ne na kvalitu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, že ano... Ale rozdíly mezi těmi kabely jsou, to prostě popřít nejde... Kupovat k PS3 HDMI kabel třeba za 2 tisíce, to je kanón na vrabce a člověk ani nepozná rozdíl, ale úplně stejné nejsou ani omylem :-).

Thoca: To je úplně jedno, jestli by se ptal, či nikoliv. To, že autorovo hraní nebude ovlivněno kabelem a nebude o nic kvalitnější s dražším kabelem neznamená, že ty kabely jsou stejné. Na zbytek tvého postu snad ani nebudu reagovat, nastuduj si něco o kabelech a anténách, případně stínění, šumu a podobně...

Nu, toliko ke kabelům... Já sám měl k PS3 kabel za 150 korun (mimochodem přesně ten, co jsem uvedl jako druhý :-) ) a fungoval mi skvěle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro normální délku (2-3m) a běžný podmínky stačí jakejkoliv kabel, akorát kup spíš 1.4 než 1.3 (rozdíl v ceně tam není). Já osobně preferuju HDMI kábly s vnějším opletenim, ale to je spíš z estetickejch důvodů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsou lidi se sestavama za x tisíc a kabelama za x tisíc. Člověk když si koupí takhle drahej kabel, tak si prostě vsugeruje, že má lepší obraz a zvuk. Četl jsem, jak takhle otestovali nějakýho týpka, co hrozně hrotil drahý kabely, že jsou kvalitnější atd. Měli dva kabely a postupně pustili hudbu na sestavě, ale on nevěděl, kterým kabelem to je připojený - samozřejmě to nezpoznal, kterej je ten za pár kaček a kterej za pár tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu