Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hack ps3


scorpionius

Recommended Posts

Esata k tomu nedostanu, nekoupil jsem limitku rozdíl je jen v té esatě a šroubováku a to mě přijde jako zbytečnost. Ono se dá downgradovat aji bez připojenýho HDD nebo napojíš na zdroj od PC.

Tam de o to že downgraduješ 1) pomocí softwaru od E3 nebo 2) pomocí Rogero cfw.

Když downgraduješ pomocí Rogero tak máš zase 2 možnosti :D

1) Nainstalovat Rogero manager a vesele hrát hry.

2) Downgradovat na 3.41 pomocí QAflagu a potom si můžeš nainstalovat cfw jaký chceš.

Na stahování her je nejlepší PS3iso.com- true blue je pro nové hry teĎ nevím jak to je, ale myslím že se hra dá fixnout aby jela na 3.55cfw. (Kdyžtak mě opravte :)

Pajkovat se nemusí je na to clip který nacvakneš na NOR pamět a downgraduješ.

Jestli máš FATku tak máš vyhráno ty jdou myslím že všechny.

Doufám že jsem ti aspoň trochu pomohl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hej pomohol :D a kolko ta to vsetko vyslo ? a ten e3 card reader je iba citacka kariet ? alebo sa s tim robi nieco viac ? a ked budes downgradovat nerozmyslal si ci natocis video ako nato ? alebo by stacilo len nafotit par obrazkov a napisat TUT bolo by to super ... vzdy ked je neaky tut tak v kazdom robia nieco ine a uz mam v tom zmetok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hej pomohol :D a kolko ta to vsetko vyslo ? a ten e3 card reader je iba citacka kariet ? alebo sa s tim robi nieco viac ? a ked budes downgradovat nerozmyslal si ci natocis video ako nato ? alebo by stacilo len nafotit par obrazkov a napisat TUT bolo by to super ... vzdy ked je neaky tut tak v kazdom robia nieco ine a uz mam v tom zmetok

Heh nad TUTem jsem přemýšlel a asi ho i udělám, protože se mi zdá že tady se o tom moc neví.

Za E3 flasher jsem platil 52EUR+- necelých 1200kč http://www.dealextreme.com/p/e3-nor-flasher-for-ps3-103373

Za E3 card reader nějakých 7EUR+- asi 170kč kupoval jsem na lightake, ale už ho nemají.

K tomu flasheru potřebuješ ještě nějaký downgrade device a protože je card reader doporučený (a taky levný) tak jsem ho koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaaj aha a ked sa dostanes do toho service menu uz to musis dokoncit s tým downgrade usb ? a kedy ti dojde e3 flasher + ostatne veci ?

Tady máš video: http://www.youtube.com/watch?v=WHNw2E4tU6c&feature=related

Jak tam má ten PS Downgrade tak to dokáže ten Card Reader a poslouží i jako Flashka z které nainstaluješ CFW

Asi za týden bude v ČR a pak celníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu