Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ISO/CSO - nejsou vidět na kartě


markuss

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Naformatuj normalne kartu, v pc, v psp apod.. nekolikrat, pripadne zkus mspformat nebo prehrat kartu pres dd (1:1) z nejakeho image s bity 0..

Uz se mi tohle stalo 2x kdyz jsem delal DG, vse ok, vse slo, jen prave s timto byl problem, pomohl ruzny format, nekolikrat a karta se vetsinou vzpamatovala, par lidi to resilo i koupi nove karty..

PS. Vzdy to delal kupodivu SanDisk (modry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to abych si dával pozor, modrý Sandisk mám také. Ale zatím se mi to nestalo. Je něco, co by mohla být příčina? Aby se tomu dalo vyvarovat?

ne, myslim ze pokud se ti to nestalo ted, tak by se ti to nemelo stat vubec, projevuje se to u lidi, kteri kartu nemeli dosud moznost vyzkouset pro ISO hry, tzn. koupili PSP a kartu a hned po DG se na to prislo, predtim sla normalne.. Protoze se slozka ISO ani nepouzivala.. A na PSP/GAME apod.. jede normalne, takze vetsinou se na to prislo ihned pri prechodu na CFW nebo pritom, kdyz mel PSP s CFW a koupil novou kartu, proste pri novem uziti karty, jakmile mu uz jednou na ISO sla, tak mu sla dale a stale.. A jakmile se nam ji podarilo probrat, tak sla taky normalne.. Nevim cim to je, nejaky spatny format z vyroby? Dokonce jednou to ovlivnil USB kabel, pomohl kabel od fotaku (takovy ten jiny s valeckem na kabelu) a nahralo se to v poradku..

Takze pokud ti jede normalne, pojede ti normalne i dale, nemusis se bat ;) Neznam nikoho komu by to normalne fungovalo a najednou..

To zakladatel_topicu: jak se to stalo tobe.. sla normalne a najednou? Nebo taky nesla vubec a nikdy na ISO..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Naformatuj normalne kartu, v pc, v psp apod.. nekolikrat, pripadne zkus mspformat nebo prehrat kartu pres dd (1:1) z nejakeho image s bity 0..

Uz se mi tohle stalo 2x kdyz jsem delal DG, vse ok, vse slo, jen prave s timto byl problem, pomohl ruzny format, nekolikrat a karta se vetsinou vzpamatovala, par lidi to resilo i koupi nove karty..

PS. Vzdy to delal kupodivu SanDisk (modry)

Me se to stava na cervenym sandisku 4GB, normalne tam uplouduju hry a v psp se nekdy nic neukaze, pripojim to teda znova, jednu z her smazu a uz to jede, kartu sem formatoval nekolikrat, ale obcas se to stane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hod FW třeba na 3.52 m33 (bez updatu a pak tam hod update(někdy to pomože)

asis už soušel:

4. naformátuj kartu a skus to

5. může být i špatný iso/cso ale pokuid ti nejde žádný (a jde vidět třeba muzika?)

6.dáváš to do složky iso ?

7. skrat název

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě ta ISA nejpre šla. Potom sem zkusil další ISO a už nešlo... tak sem s tim začal laborovat a nic nepomáhalo, ani když sem pak nahrál ISO které nejprve šlo, tak už nešlo. Zkusil sem komplet formát a nic...

ale jak někdo psal, že mu to nešlo na tom novém FW, tak to možná bude tím. Možná sem mezitím upgradoval z 3.51 na 3.52. Nicméně po tom co sem znovu zkusil kartu naformátovat ta karta definitivně klekla (PSP ji už vůbec nevidí)... takže se koupi nové karty asi stejně nevyhnu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu