Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Před koupí PSP


Greenstick

Otázka

Dobrej . Po několika letech sem se rozhodl že bych si chtěl pořídit PSP. Chtěl bych PSP 3004 ale popravdě mě dost zaskočilo že není vůbec k sehnání zatím co PSP 1000 je ještě k sehnání na CZC a ALZE. Chtěl jsem se tedy zeptat jestli náhodou někdo nevíte o možnosti kde se dá ještě sehnat PSP 3004 za cenu do 3000,-kč protože sem našel jen za 4500,-kč a to už mi přijde stokrát lepší koupit si PSP VITA. Jo a pokuď možno tak v kameném obchodě, s aukrem mám špatné zkušenosti.

Jinak za jakékoliv rady před koupí sem vděčný. Předem děkuji.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

"zatím co PSP 1000 je ještě k sehnání"

Pozor!! Neplest nove PSP E1000 se starym PSP 1000 (fat). E1000 je nejnovejsi model, avsak jedna se o low-end - tedy nejhorsi (nejhure vybaveny & nejlevnejsi) model ze vsech PSP. Nema wifi a ma jen mono (a par dalsich detailu)

Bohuzel, kde koupit nove 3004 neporadim :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodně nekupuj E-1004 . Podle mého gusta se nejvíce vyplatí PSP 2004 s hackable deskou (tzn. nejčastěji jsou tam CFW M33, GEN), ale pokuď nemáš jistotu tak PSP 3004 (mám já). A kup si s modulem 3G nebo 4G . Pozor ! 3G dokáže DG na 5.03, ale je náchylnější k zníčení UMD mechaniky a má menší úroveň jasu než 4G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za radu, ale zjistil sem že asi tak naročnej byt nemužu :). Pokud vubec seženu PSP 3004 tak si můžu gratulovat :).

Tak sem ještě skusil obeslat různé prodejny zda ho nemaj na skladech :) a pokud se na mne usměje štěstí tak by tam něco mohlo bejt :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No na aukro sem se koukal, ale popravdě sou tam ceny tak kolem 3 - 4 000 kč a to je aukce která se přetáhne pak i víš a to se mi vážně nechce dávat tolik. To už asi raději dám těch 6000 za PS VITA. (ne že bych to chtěl udělat) Nechce se mi jít ani do bazarového který mi třeba za pul roku odejde a dám za to plnou cenu (3000) lidi ví že novej nikdo nesežene :-D. Jediná možnost E1004 nebo VITA. Dobré možnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu