Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia 2 společná koupě


Vilgefortz

Recommended Posts

Vy ste dobrý chlapi. Teď vůbec nevim jestli se domlouváte se mnou nebo mezi sebou :-)

Ale asi takhle: Nečekaně se mě na účet vrátil dluh takže už sem to koupil a stahuju. Dělá se to tak že mě ten kdo do toho půjde pošle na účet danou částku a po připsání peněz na můj účet odešlu přihlašovací údaje ke stažení. To znamená že si dáš vytvořit novýho Usera v menu konzole, dáš sign up on playstation network, dole vybereš use existing account ( použít existující účet ), zadáš mnou poslaný údaje ( mejl a heslo ), vlezeš na store, nahoře vybereš download list a stáhneš.

Musel jsem tam vložit 600kč takže cena za slot je 300kč- Mafia 2 a stáhnul jsem ještě téma s Larou Croft za 25kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole :-D ja myslel ze se bavim se zakladatelem topicu,,,jj vim jak se to dela,,, je tedy porad stejny jak ctu.

Vy ste dobrý chlapi. Teď vůbec nevim jestli se domlouváte se mnou nebo mezi sebou :-)

Ale asi takhle: Nečekaně se mě na účet vrátil dluh takže už sem to koupil a stahuju. Dělá se to tak že mě ten kdo do toho půjde pošle na účet danou částku a po připsání peněz na můj účet odešlu přihlašovací údaje ke stažení. To znamená že si dáš vytvořit novýho Usera v menu konzole, dáš sign up on playstation network, dole vybereš use existing account ( použít existující účet ), zadáš mnou poslaný údaje ( mejl a heslo ), vlezeš na store, nahoře vybereš download list a stáhneš.

Musel jsem tam vložit 600kč takže cena za slot je 300kč- Mafia 2 a stáhnul jsem ještě téma s Larou Croft za 25kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není no, taky sem předpokládal že když to stáhnu z cz store že to bude česky. Sem tomu nechtěl pořád uvěřit že není a několikrát se hrabal v nastavení a prostě nic, ani titulky. Ale jak sem psal, mě to zas tolik nevadí ale divný to je každopádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové to je ale vaše chyba, protože heště před koupí jsou tam informace o hře. Neřikám, aby jste se koukali na každou hru jestli není náhoodu celá francouzky, ale když potřebuju prostě něco, u čeho nejsem si jistej ( Pro kolik hráčů to je, jestli je tam co-op, jestli má multiplayer ) tak s ito prostě přečtu. Nadruhou stranu z chyb se človšk učí, že ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomyn00 Jezis, penize bys me poslal na muj ucet do banky dyt to vejs vsechno pisu jak se to dela :-) Kdyby sis chtel nekdy neco stahnout sam musis na svym PS3 uctu vyplnit udaje o platebni karte. Jak se to dela ti vypisovat nebudu, nekde to tady na foru urcite je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu