Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF3 - 6950 (2gb) , 6 gb 800mhz, phenom II x4 2,8 ghz -> nezvlada hru ani na low


LoCo99

Recommended Posts

No muj procak jel na 4Ghz i se zakladním chladičem (boxovým) ale měl teploty na 70 stupnu tak jsem radši koupil jinačí a ted mi nejde nad 60 :) Ale pokud bys chtěl pomoct s taktováním mam s tím už nějeké skušenosti a nedělám to porve tak mi třeba napiš PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem zkousel bf na 3svych pc a vsude to jede jak pomasle, takze nestras! me se nejakej pb netyka! :D

a jinak ktomu procesoru.. nemyslim si ze jeho vykon s kombinaci stou grafikou by mel delat takovej bordel, u bf je hlavni rozdil esi mas duo core nebo quad core , ale jako pred upgradem sem paril na duocore 2,6ghz, grafika 512mb(taktovana na 790mb) s 20fps a s poklesem fps na 5 kazdejch +-10minut, ale ne takovym zpusobem aby to bylo uplne nehratelny :) no a ted ... quad core 3,2ghz, 1gb ddr5 grafka a suverene si to jede na high pri 50fps v mp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu