Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PC ? (Chci jen již sestavené.)


stevens129

Otázka

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc při vybrání stolního PC.

-Nechci sestavu, jak se to většinou dělá, jelikož přes PC nejsem, tak bych si to nezvládl pak doma sestavit ( :D ).Chci PC které mi přijde domů (Bedna+monitor), zapojím kabely, a je to !

-Samozřejmě nejlepší z nejlevnějších.(do 20K)

-Vážně sestavu nechci ! Nedokázal bych si to doma sestavit. :D Prostě cokoliv co mi rozjede hry jako GTA IV/V(V-ještě nevydané), Battlefield 3 a podobně, a stačí mi doma zapojit kabely čili to bude sestavené.(Taky ať to má aspoň těch 640GB, jelikož na NTB už z těch 640GB mám skoro plno)

-Díky za všechny rady :) (Moc se o PC nezajímám, tak mě prosím pochopte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Objednal jsem to PC s GTX260, a budu prostě počítat že to na extra douho nebude, nejsem ale náročný (nikdy jsem nějak extra výkonné neměl a obešel jsem se bez toho, toto pro mě bude zlatý důl, a třeba za 2-3 roky až zahraju tyto nové hry tak koupím novou grafárnu..... třeba Mass Efect 3 to PC rozjede ještě vpoho..)

-VŠEM DĚKUJI MOC ZA DLOUHÉ TRÁPENÍ SE MNOU, JSEM ZASE O NĚCO CHYTŘEJŠÍ A AŽ BUDU KUPOVAT GRAFIKU TAK SE OPĚT OZVU !

-POKUD NĚKDO CHCE TAK MU MŮŽU DÁT FEEDBACK SCORE ZA TU OTRAVU SE MNOU :) KDYŽTAK PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nesnáším když se někdo chvástá na kolik fps a na jaký detaily rozjel MW3, proboha vždyt je to asi 4 roky starej engine! Takový testy si dělejte třeba na metru 2033

Jo no, o to mi přesně šlo ... chvástat se jak na 5 let starým GPU spustim nový hry (vůbec jsem nechtěl ukázat, že i se starou grafikou se daj dnešní hry hrát v pohodě). .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu