Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PC ? (Chci jen již sestavené.)


stevens129

Otázka

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc při vybrání stolního PC.

-Nechci sestavu, jak se to většinou dělá, jelikož přes PC nejsem, tak bych si to nezvládl pak doma sestavit ( :D ).Chci PC které mi přijde domů (Bedna+monitor), zapojím kabely, a je to !

-Samozřejmě nejlepší z nejlevnějších.(do 20K)

-Vážně sestavu nechci ! Nedokázal bych si to doma sestavit. :D Prostě cokoliv co mi rozjede hry jako GTA IV/V(V-ještě nevydané), Battlefield 3 a podobně, a stačí mi doma zapojit kabely čili to bude sestavené.(Taky ať to má aspoň těch 640GB, jelikož na NTB už z těch 640GB mám skoro plno)

-Díky za všechny rady :) (Moc se o PC nezajímám, tak mě prosím pochopte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

trewis: Ale nedal jsi do tý sestavy žádnej chladič. Takže to by byl potřeba tam nějakej slušnej přihodit.... 7950 bude bud 3gb a nebo 1,5gb tuším... 1gb snad ne pokud se nepletu.. já asi ještě před novým pc koupím zdroj a grafiku než našetřím na zbytek :D Procík to snad zatim nějak překousne

majkl: ne nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0WXU0112YD01192Q011I8L0117AP0111EP0115LT0113OM01147P01

ale nieje tam zapocitane zostavenie PC to je u alfacopmu tusim 900kc a ani win

procesor - i5-2500 plne dostacujucy na kazdu hru ale dal by som i5-2500k ktory by ti nekdo neskorej nataktoval a dalsi kus vykonu navyse no cena tlacila stacil by aj 2400 tak by si usetril 400kc

grafika - mam tu istu a mozem povedat ze za tu cenu super

ram - su lacne takze uz rovno 8GB aj ked 4gb by stacili takze tam sa da usetrit dalsich 400kc

disk- su momentalne do drahe takze tam som nevedel ani ktory poriadne vybrat

ano je tam edit Naposledy upravil: Trewis - 15.02.2012 v 22:08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale rozjede, sice ne na high, ale minimálně na LOW určitě jo

Samozřejmě, ale myslel jsem, tak aby se to dalo hrát. Hrát to při nejnižším rozlišení na LOW... (Počítám MP!!!!) Nevím, no. To radši zainvestovat do konzole. Ale v tom případě to není herní PC. ;-)

Jak říká za 17k + monitor. Za tři monitor na hraní budeš shánět těžko. Sám jsem to nedávno řešil. Samsungem, který začíná kolem 3,9. To nezkazíš. Fajný na hraní.

Tady máš doporučenou za 15k + monitor - sestavení + win. Moc dobrá ale není. Jen i3, desku bych bral s Z68. Až příjdu ze školy, tak se pokusím něco sestavit. Optimální sestavu bych složil kolem 20k, ale bez monitoru. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Samozřejmě, ale myslel jsem, tak aby se to dalo hrát. Hrát to při nejnižším rozlišení na LOW... (Počítám MP!!!!) Nevím, no. To radši zainvestovat do konzole. Ale v tom případě to není herní PC. ;-)

Jak říká za 17k + monitor. Za tři monitor na hraní budeš shánět těžko. Sám jsem to nedávno řešil. Samsungem, který začíná kolem 3,9. To nezkazíš. Fajný na hraní.

Tady máš doporučenou za 15k + monitor - sestavení + win. Moc dobrá ale není. Jen i3, desku bych bral s Z68. Až příjdu ze školy, tak se pokusím něco sestavit. Optimální sestavu bych složil kolem 20k, ale bez monitoru. :-/

já už jsem mu složil o pár stránek dříve ;) a kdyby měl větší rozpočet bylo by to samozřejmě lepší :) a líp by se to skládalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Však já neřekl že to má být herní pc, pouze ať to aspoň na medium rozjede ten Battefield 3 a pak na Max. takové GTA IV,...,.., a jinak na normální práci..A myslím že na tohle se dá sestavit za těch 16k+monitor, ale jestli nesestavíte nevadí, zajdu na nějaký ten pctuning.cz apod.., ale stejně díky za snahu kdyžtak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu