Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kam s tématem PSVITA? Hlasujte


will

Recommended Posts

Jelikož se tady poslední dobou rozvířili debaty o potřebě či nepotřebě nové sekce PSV, rozhodl jsem se udělat takové malé hlasování.

Rix se poté, pokud bude dostatek hlasujících, bude řídit doporučením davů.... :) ....možná....

...já osobně bych byl pro novou sekci, bylo by to takové oživení fóra (přehlednost atd...)

......na druhou stranu pokud bude mít PSV koupeno kromě mne 20 lidí tak to smysl nemá a nechal bych VITU spát tam kde je teď... :)

...tak hlasujte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi vyhovuje třetí možnost, PSP sekce je tu už dost ochablá - spíš jednou nohou v hrobě a tak mi příjde zbytečný aby byla dál zvlášť jako hlavní a místo toho bych to spojil (za předpokladu že se tedy PSV zde rozšíří a jedná se vlastně o 2. generaci PSP).

Na hlavní stránce by byla společná sekce "PSV / PSP", po rozkliknutí by si dotyčnej vybral podsekci "PSV" nebo "PSP" a po její rozkliknutí by byly už topiky o dotyčný konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi vyhovuje třetí možnost, PSP sekce je tu už dost ochablá - spíš jednou nohou v hrobě a tak mi příjde zbytečný aby byla dál zvlášť jako hlavní a místo toho bych to spojil (za předpokladu že se tedy PSV zde rozšíří a jedná se vlastně o 2. generaci PSP).

Na hlavní stránce by byla společná sekce "PSV / PSP", po rozkliknutí by si dotyčnej vybral podsekci "PSV" nebo "PSP" a po její rozkliknutí by byly už topiky o dotyčný konzoli.

..no něco na tom bude...

...dle hesla: Král je mrtev, ať žije král.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže 3DS a DSka jsou skoro stejný....jen 3D obraz...zato PSP a PSV je sakra o něčem jiným :)

Jestli je rozdíl mezi DS a 3DS jen 3D obraz, tak rozdíl mezi PSP a PSV je jen maličko lepší grafika... Just saying... :-) Ale 3DSko tady má pravděpodobně méně lidí, než Vitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ani omylem.
Jestli je rozdíl mezi DS a 3DS jen 3D obraz, tak rozdíl mezi PSP a PSV je jen maličko lepší grafika... Just saying... :-) Ale 3DSko tady má pravděpodobně méně lidí, než Vitu.

...hoši neberte mě za slovo....používám argumenty, který je úplně jedno jestli jsou pravdivý...

....jde mi o přehlednost sekcí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu