Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Velky mnozstvi bugu, nezvyk ovladani, ktery bylo po celou dobu stejny a ted je to uplne jinak. Velky minus za to, ze v combatu pri disarmu jim nejde sebrat zbran a ihned vystrelit, protoze jsou kolem dalsi straze a muzes se jenom branit (stejny tlacitko na protiutok a sebrani zbrane ze zeme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi to chodí jako po másle, s Connorem masakruju red coats a plavim se po moři.. perfektní hra.. jinak- stačilo iso rozbalit přez xbox 360 iso browser nebo jak to je a už to fachčí.. jen mě štvou bugy a občas nízkej framerate.. a už to chce novou televizi, 8 let stará CRT samsung je mi malá .D k těm bugům- odmalička se mi líbí velké plachetnice tak jsem si v první části hry kdy se plavíte do bostonu zkoušel prolejzat tu loď a to bylo. furt mě to vyhazovalo do vzduchu atd... hnus :D a občas i ve hře... grafika mi přijde pěkná (aby ne na tý mojí telce :D :D ) hezký animace, boje chytlavé i když moc jednoduchý se mi zdá :D lov- vůbec to nefunguje tak hezky jak na videích, ještě se mi nepovedlo střelit srnku tak aby rovnou chcípla ale vždy mi zdrhne :D :( medvědi ok, vlci moc jednoduchý. Lodní bitvy se mi líbí mega hodně :) fakt pěkný zpestření, jednoduchý ovládání.. je to fájn.. k ovládání jak tu někdo psal že je vše jinak- co je jinak? však je to furt stejný :D jsem cca v 30-40% hry a zatim fajne, jen bych vynechal desmonda, ten mě fakt nebaví :D

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tohle funguje spíš na PC, kde se hra crackuje a to může vytvářet nežádoucí vedlejší efekty v podobě bugů. Na konzolích, pokud je hra 1:1 s retailem (a to většinou bývá), moc rozdílů v zabugovanosti nebude. Nebyla by to první zabugovaná hra v historii Ubisoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dva díly byly super, u broderhood a relevation je tro nastavenej příběh a hlavně člověk neví co dřív, samí možnosti vedlejších věcí, který odvádí až moc od příběhu, někdy míň je prostě lepší. Tak doufám že trojka na tom bude podobně jako třebas dvojka, už i ubisoft se nechal slyšet že další hry AC budou přímější ne s tolkika kravinama na tunění , kupování a tak.

Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vyšla první recenze

Italský oficiální Xbox magazín měl tu možnost jako první zveřejnit recenzi na očekávaný hit letošního roku od Ubisoftu - Assassin's Creed III.Časopis udělil hře plný počet bodů, tedy 10/10, a hráčům vzkazuje, že Assassin's Creed 3 nabízí nejkrásnější námořní bitvy všech dob. Kromě toho si recenzent pochvaluje velkolepý bojový systém, úplně vtáhnutí do příběhu, prostředí a vizuální efekty."Mistrovské dílo, které si musí zahrát každý příznivce her, s jedinečnými akčními scénami, jenž si zapamatujete na dlouhou dobu," dočteme se v recenzi. Aby toho nebylo málo, tak italský OXM tvrdí, že jde o nejlepší hru na současnou generaci konzolí.Vždy je dobré mít více názorů, tím druhým je dnes španělská stránka Meristation. Té se Assassin's Creed 3 zas tolik nezamlouval. Tamní pisálek se nechal slyšet, že Ubisoftu docházejí nápady a začíná se v této sérii opakovat. I přesto jde prý o bestseller letošního roku, který si zaslouží 8,5/10.

Také se chci se zeptat jak je to s kápí assassina v AC:3 ? Někde jí má nasazenou a někde ne,to si můžu zvolit jestli tu kapuci mít bude,nebo ne ?

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu