Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jsem lama už mě 2x zabili když jsem se snažil nabít pistolí nebo když jsem sebral pušku a pokoušel se s tím někoho zabít. Trochu si zvyknout na ten novej systém soubojů, který už není tak "primitivní" jako v ostatních dílech. Připomíná mi to Sleeping dogs :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten novej systém boje je nějakej divnej, nemůžu si zvyknout a nabíjení pistolí je na nic :D

náhodou ten systém soubojů je parádní,konečně tam zakomponovali i trošku z MMA.. a to nabíjení pistolí,co bys chtěl v té době,automatický samopal?:cheesygrin:

jsem lama už mě 2x zabili když jsem se snažil nabít pistolí nebo když jsem sebral pušku a pokoušel se s tím někoho zabít. Trochu si zvyknout na ten novej systém soubojů, který už není tak "primitivní" jako v ostatních dílech. Připomíná mi to Sleeping dogs :D

přesně tak,taky jsem si na začátku říkal,ty vole Ubi to okopírovali od Weina Šéna:cheesygrin:

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidičky, po hrátkách s Pocahontas jsem začal konečně hrát za toho indiána a stal se ze mne assassin... to assassinovský oblečení je docela na prd a přijde mi odfláklý, vím, že už se žádný brnění nenosilo, ale nepřijde mi to nic moc... chtěl jsem se zeptat zda jde ve městě někde něco kupovat, nejlíp tedy vylepšovat výzbroj, protože starý známý ikonky zmizeli... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni, co si stěžujete na všechny neduhy, tak se zamyslete nad tim, co jste za tu hru dali ;)) jelikož je release date až dneska/zítra, tak myslim, že nikdo nekoupil, ale všichni jste stáhli ( já taky, ale nestěžuju si ) ;) příběhu bych dal 1*, začátek suprovej i se zápletkou, kdy hrajete za templáře ( vůbec mě nenapadlo, že to není assassin, když měl všechny pohyby a výbavu jako oni ) ;) engine a grafika ta je na 11/10, prostě naprostá paráda, oproti Revelations velikej posun ;) lov a běh po stromech jsou taky suprový vylepšení a co se týká soubojů,tak jsou naprosto v pohodě ;) z větší dálky je střílím, z blízka jen meč a všechno v pohodě, komba dobrý ;) celou hru bych ohodnotil 12/10 ještě za ty lodě a boje na moři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grafika mi teda nepřijde nic moc... jediný čeho jsem si všimnul je znatelně vylepšený souboj z blízka, jinak je sice hezký, že jde šplhat po stromech, ale moc to teda nevyužívám, navíc zmizela jízda na laně mezi domy, hák v ruce, kterým šlo rychleji šplhat a další věci... příběh bych asi dost změnil... nejdřív hrajete za templáře, co vypadá jako Štefan Margita, pak těsně ke konci zjistíte, že není assassin ( i když má všechny assassinovské pohyby a vlastnosti) ale zjistíte, že je to templář, kterej si s Pocahontas v týpý udělal malýho indiána. pak hrajete za toho indiána a dlouho po tom všem si teprve navlíknete oblečení assassina, které je oproti róbám z předchozích dílů směšné... zbytek hry je o zabití indiánova fotra... zmizeli klasické obchody, po městě jezdí vůz u kterého si maximálně můžete dokoupit munici... žádný hezký kupování vylepšováků nečekejte... možná se přece jen nějaký kostým najde, protože ve vašem hlavním úkrytu jsou místa, která připomínají držáky na oblečení z předchozích dílů... no uvidíme ještě jak se to vyvine, každopádně bych možná byl radši, kdyby to ukončil Ezio a ne tvořit novou postavu pro ukončení celé ságy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě graficky byl na tom nejlp první díl, potom se to posunulo víc směrem do kreslené grafiky nebo jak bych to nazval. Každopádně jsem fakt rád že tady nebude milion obchodů se vším možným. Zítra si jdu vyzvednout , tak se fakt těším.

mne se to nakupování líbilo, že jak šel člověk kupředu ve hře, tak se s ním měnila i zbroj a pak se mohla najít někde v jeskyni po získání klíčů ta speciální žejo :-) prostě příběh a tohle všechno... nejlepší byla dvojka, pak už to bylo slabší ale jako tohle mi přijde ještě horší... na druhou stranu pro někoho, kdo to nehrál, tak tenhle díl bude super :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu nakupování, já neříkám že to uplně zrušit , ale trochu střídměji, je asi na druhou stranu fakt, že jeden kočár co ti projede sem tam městem taky žádná výhra. Jinak jediné vedlejší mise, které mě bavily, jak jsi už zmínil je hledat postupně klíče k dostání speciální zbroje (jak to bylo ve dvojce). To bych taky zase mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu nakupování, já neříkám že to uplně zrušit , ale trochu střídměji, je asi na druhou stranu fakt, že jeden kočár co ti projede sem tam městem taky žádná výhra. Jinak jediné vedlejší mise, které mě bavily, jak jsi už zmínil je hledat postupně klíče k dostání speciální zbroje (jak to bylo ve dvojce). To bych taky zase mohl.

bylo to i v brotherhoodu ale v relevations už nevím, asik ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Revelations misto toho byli takovety "radoby Uncharted" mise :)

Sakra zacinam byt po vsech tech komentech trosku skepticky, ci spis mene optimisticky, ale porad verim ze me to nezklame :)

jestli rad hrajes assassina, ze skaces po barakach a muzes delat stealth mise, tak to je ok... pokud chces hru, takovou za dob Ezia Auditore da Firenze, tak to asik budes trosku zklamany jako ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli rad hrajes assassina, ze skaces po barakach a muzes delat stealth mise, tak to je ok... pokud chces hru, takovou za dob Ezia Auditore da Firenze, tak to asik budes trosku zklamany jako ja

ale kdyť je to nová hra, stejně jako po ACI bylo ACII, tak ani nejde počítat s tím, že to bude stejný jako předchozí díl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jestli jde jen o zasazeni tak mi to neva. Sice renesance je renesance a to sazeni me odrovnalo, ale amerika za dob revoluce mi vubec neva, stejne jako otevrenejsi priroda....takze verim ze u me to projde :)

ne to jsem nemyslel, jde o to, ze proste nevim s Eziem ta hra mela pro mne uplne jinou vahu asi to byla lepsi osobnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi ten Boston asi moc neprolezl že? Je tam pár obchodů (General store, na mapě znak libry) kde můžeš dokupovat zbraně, střelný zbraně, náboje atd. a mimoto i přebarvenou zbroj, taky mě mrzí že tam nejde nějak naupgradovat zbroj, ale to bude asi tim že v tý době se už prostě nenosila kroužková kapuce a plátový brnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu