Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já hrál teprve asi hodinku a něco, ale dnes se k tomu snad dostanu na déle. Na levitujicí zbraně jsem už taky narazil, ale nějak mě to neobtěžuje.

Lehký spoiler (nečtěte kdo nechce)

Jsem nadšen postavou Haythama Kenwaye. Zkrátka respekt si získat umí a moc se s tím nepáře. Pro mě příjmená změna. Navíc má skvělý dabing.

PS: mám ps3 verzi a občas framerate trošku pozlobí, tak to je zatím jediné moje mínus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo ten deník taky tam máte spojené nějaké stránky dohromady jakoby je zapomněli rozdělit ? např str.9-14 vysvětlíte mi to někdo co s tím je to nějaká finta nebo to je tiskařská chyba ?

Tak právě mi to příšlo a taky to tám mám tak slepené, a jakdyby uprostřed těch slepených stránek je někdy ještě jedná stránka, právě se jdu podívat na google co tím mysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže normálně rozřezat, ale pak ty stránky budou škaredé :(

Nesmíš to rozřezávat tou papírovou záložkou, ale vem si na to ostrej nůž a budeš to mít krásně rovný bez otřepů. Já to tak udělal a v pohodě. Jen mě ještě štve, že ten deník nemá tvrdé pevné desky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíš to rozřezávat tou papírovou záložkou, ale vem si na to ostrej nůž a budeš to mít krásně rovný bez otřepů. Já to tak udělal a v pohodě. Jen mě ještě štve, že ten deník nemá tvrdé pevné desky.

Priznam se ze to me taky trosku zklamalo, ale i tak je to krasa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem chtěl napsat že některý jsou jen přeložený a dají se rozevřít a ty se nesmí řezat, škoda že jsem to nenapsal:-(

Já mám teď problém že při načítání hry v MP se mi to sekne, už se mi to stalo asi 5x. Přitom dnes ráno to bylo v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau hoši potřebuju pomoct zasekl jsem se myslim že je to 9 sekvence jak mám jít z Haytamem (fotrem) do toho pivovaru přes ty stráže a on řekne že se přes ně dostane ale mě že odhalí tak si mam jít pro ten oblek tak najdu toho chlapa zabiju ho ale nevým jak se mám převléct do těch jeho hader toho strážného? dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu