Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

poradťe mi jak má vypáčit zámek(almanachy) mačkám RT ale pokaždé se mi ten zámek vrátí zpátky.

znáte nějakou snadnou cestu jak vydělávat peníze kromě lovení zvířat? :D

musíš to stihnout otevřít do tý doby, než doběhne to kolečko nakonec ;) je to jakoby časovač a když to doběhne, tak musíš znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to uz neni normalni :D už po 5x se mi sekl cely xbox ja si snad multiplayer nikdy nezahraju :D eště sem se nedostal před uvodní načítání animu ( multiplayer menu )

Edit: tak po 7 :D

taky jsem s tím měl problém, teď to běželo zase bez problémů, tak nevím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau hoši potřebuju pomoct zasekl jsem se myslim že je to 9 sekvence jak mám jít z Haytamem (fotrem) do toho pivovaru přes ty stráže a on řekne že se přes ně dostane ale mě že odhalí tak si mam jít pro ten oblek tak najdu toho chlapa zabiju ho ale nevým jak se mám převléct do těch jeho hader toho strážného? dík za radu.

zab ho nejlepe ze střechy šípem aby straze te nevideli... pak k nemu prijdi a normalne ho prohledej, jako kdyz prohledavas mrtveho vojaka (loot) a hotovo mas hadry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám dotaz,všechny recenze jsou smíšené...tak nevím jestli do toho jít nebo ne...

AC II miluju zbylé AC jsem dohrál jen kvůli příběhu přímo okolo Ezia ne kvůli tomu ''hlavnímu'' o Desmondovi atd...ten už mi přijde až směšně dlouhý a zamotaný a absolutně nezábavný...jak mexická telenovela...

Čili je ten příběh okolo Connora dobrý?

Co herní aspekty?četl jsem jak je to lineární a okrouhané...

Co lokace?

Aktivity?

Dík.

Upraveno uživatelem jakubgaluszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte kam mizejí ty zbraně z truhly? našel jsem v truhlách Washingtonův meče a nějakou pistoli ale nikde je nemůžu najít(ani v obchodech)

Nebyl ten Wahingtonuv mec replika? Ja vim ze jsem ted takhle neco z truhly dostal a v zavorce bylo napsano "replika", takze predpokladam ze je to nepouzitelne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl ten Wahingtonuv mec replika? Ja vim ze jsem ted takhle neco z truhly dostal a v zavorce bylo napsano "replika", takze predpokladam ze je to nepouzitelne :)

jj je to replika :D ale vytáhnul jsem Válečný Mohawk ale potřebuju inkredience na výrobu nějakou speciální železnou rudu. A za boha to nemůžu najít ke koupě, vlastně žádnou přísadu nemohu najít, v účetní knize se moc neorientuju.

Potřeboval bych poradit kde mám rekrutovat nové assassíny a dělníky do panství

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten jsem v účetní knize(v obchodě) koupil železnou rudu ale nevím kdo mi vyrobí do té podoby na ten tomahawk a taky na výrobu potřebují 4 pracovníky a mám jen 2.

Jen taková zajímavost stává se ti že ti občas zmizí šavle/meč(z inventáře-prázdné okénko) mě se to už stalo asi 4x :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám dotaz,všechny recenze jsou smíšené...tak nevím jestli do toho jít nebo ne...

AC II miluju zbylé AC jsem dohrál jen kvůli příběhu přímo okolo Ezia ne kvůli tomu ''hlavnímu'' o Desmondovi atd...ten už mi přijde až směšně dlouhý a zamotaný a absolutně nezábavný...jak mexická telenovela...

Čili je ten příběh okolo Connora dobrý?

Co herní aspekty?četl jsem jak je to lineární a okrouhané...

Co lokace?

Aktivity?

Dík.

mne tady často každý kritizuje za to, že pro mne nový assassin není vůbec pecka... jedničku jsem nehrál, dvojku a ty další jen kvůli Eziovi, protože Ezio měl luxusní dabing a prostě když se řekne assassins creed, tak je to hlavně Ezio... Connor mi někdy spíš přijde jako parodie na assassina... spíš indián v kapuci než frajer, kterej si se vším ví rady... několikrat si taky při příběhu solidně natluče nos... nevím, poslední assassins creed pro mne byl s Eziem... je to jako udělat film prci, prci, prcičky bez Stiflera... hra je plná bugů a patche ne neopraví dostatečně, žádnej tuning zbroje, lokace třeba new york, ale timesquare si nepředstavuj... spíš velký vesnice... hraješ i chvilkama za Desmonda... i tak to je nudný a příběh o animusovi, kterým se vracíš do minulosti mne už od prvního dílu silně nebaví... volba je na tobě... ale peníze bych za to nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim pro me je to velmi dobra hra a ikdyz jsem mel zpocatku pocit ze to neni tak uplne assassin, tak jsem ted spokojeny. Neni to revoluce (teda vlastne je ze ano, ta americka :)), ale evoluce. Tohle je proste valka a Connor je Assassin vojak. A proto tak vypada i gameplay. Osobne se mi libi, ze je treba tezsi utect nez v minulych hrach, protoze na mape nejsou oznacene skryse a najit je neni sranda :) Ale stejne je ve vysledku skvele nejjednodusi vsechny vymlatit. Ovsem nekdy to jde az do takovych extremu, kdy jsem ted asi ctvrt hodiny vkuse jel komba, vojaci furt od nekud prichazely a mrtvoly se hromadili a hromadili. Je to proste trosku jiny Assassijn. Pro me asi zustana dvojka neprekonana. Ale tohle me rozhodne velice bavi, spoustu moznosti, vypada to uzasne, hraje se to skvele, ale clovek se nezbavy toho pocxitu, ze je tam vse delane hrozne na efekt a v jistyh smerech to hru kazi. Ale rozhodne si myslim, ze tohle je hra, do ktere se penize vyplati vrazit, protoze dostane tunu obsahu, jen singl je se SQ tak minmalne na 40 hodin podle me, nemluve o dohrani hry na 100%. A to je k tomu jeste poradna porce MP at uz uz klasicky competitive nebo coop. Proste hra, ktera vydrzi opravdu na dlouho a urci bavi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky tenhle díl nijak nenadchl. Ze začátku jsem pořád čekal a čekal, kdy to přijde, kdy se tam stane něco, co by mě vtáhlo do děje, ale ono furt nic. A to jsem teď dokončil 10 sekvenci.

Navíc se mi nelíbí,že udělali nové modely hlavních postav v současnosti (Rebecca, Shaun, starý a mladý Miles i ta bohyně mi přijde divná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle díl Assassína je super, řekl bych, podobný předchozím dílům. Pár věcí které bych vytknul: rozsáhlá mapa (úplně zbytečně, často trvá než se někam dostanu), hodně bugů (ale tak která hra zase bugy nemá no), občas se mi kousne, když běžím nebo jedu na koni lesem. Autoři také mohli vynechat hraní za Desmonda to je úplně zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám menší problém po dohrání za Connora jsme opět v reálném světě, kde Desmond získal ten klíč ale místo toho abych šel s partou k těm dveřím(podle YT) tak mám s Desmondem něco udělat zapojit nějakou energii ale vůbec nevím co mám udělat. Nevíte co s tím? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim rict ze mise mi zatim prijdou udelany celkem dobre. Rozhodne me to nenudi a neni to nudny stereotyp navic na plnou synchronyzaci je to nekdy celkem slusna vyzva. A i SQ nejsou tak moc stereotypni, libi se mi hlavne SQ pro Homestead, libi se mi ze to alespon vykresluje vztahy nejake rozsirujici se komunity :) Jo a sceny z bitevniho pole jsou vazne uzasne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja už mám hotovej New York a podle mne , je to naprosta parada.I když jsem se v tom ze začátku trošku ztrácel , tak teď neni problem.Loď mám komplet upravenou a chystám se na natěračské hody :-) , jinak kdo máte problém se surovinama na výrobu zbraní,atd. tak musíte nejdřív získat řemeslníka do vašeho rozrůstajícího se městečka a ten vám následně začně těžit atd.Jinak koupené zbraně jsou dole ve sklepe na tom statku kde bydlíte....Líbí se mi hodně možnejch vedlejších misí a lovení a stopování zvěře nemá chybu... Škoda jen blbnoucího frameratu ,no a co mě dovádí k zuřivosti je ten stupidní kůň - ne že vypadá hnusně ale jet s nim někam do terénu to chce nervy ze železa...

edit : jinak co mě nadchlo , tak jsou námořní bitvy.Skvěle provedené,zklamáním pro mne bylo,když jsem se chtěl z přístavu vypravit do bostonu lodí a ono nic... to je škoda...Volnej pohyb lodě tam dát mohli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu